בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החיזבאללה מאיים בהמשך ההתקפות על ישראל 

החיזבאללה מאיים בהמשך ההתקפות על ישראל

 
 
חדשות נענע 

וזאת, בעקבות הודעת ראש ממשלת לבנון כי, בניגוד לקביעת האו"ם, ישראל לא השלימה את נסיגתה מדרום המדינה. 'אנו מצטערים שהאו"ם הפך לכיסוי על המשך הכיבוש הציוני של לבנון', נאמר בהודעת החיזבאללה. מועצת הביטחון של האו"ם מתכנסת הערב כדי לאשר את הודעת קופי ענאן בדבר השלמת נסיגת ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון החיזבאללה פרסם היום (שבת) הודעה, לפיה ימשיך הארגון להילחם בישראל, באם זו לא תשלים את נסיגתה מדרום לבנון.

ההודעה פורסמה בעקבות דבריו של ראש ממשלת לבנון, סלים אל-חוס, כי בניגוד להודעה הרשמית של מזכ"ל האו"ם, קופי ענאן, ישראל לא השלימה את נסיגתה והיא עדיין מחזיקה באדמות לבנוניות.

אל חוס אמר כי בתוך שטח לבנון עדיין נמצאות שש עמדות של צה"ל וכי ישראל מחזיקה באדמות לבנוניות נוספות. הוא קרא למועצת הבטחון ללחוץ על ישראל להשלים את הנסיגה.

בחיזבאללה טוענים כי הודעת ענאן הלילה היתה נמהרת ולא מדויקת. "אם טענות ממשלת לבנון לא יילקחו בחשבון, נותרה משימתנו לשחרר את דרום לבנון כמשימה שלא הושלמה וההתנגדות לכיבוש תשאר האופציה העיקרית שלנו. אנו מצטערים שהאו"ם הפך לכיסוי על המשך הכיבוש הציוני של לבנון", נאמר בהודעה.

מסוכנות רויטרס נמסר כי אל-חוס הודיע שישתף פעולה עם אנשי האו"ם, אך דרש כי הארגון לא יתמוך בהודעת הנסיגה של ישראל עד אשר ייושבו המחלוקות באופן סופי.

בדו"ח האו"ם נאמר כי הן ממשלת ישראל והן ממשלת לבנון חלוקות על כמה מקביעות פקחי האו"ם לגבי קו הגבול ואולם הן הודיעו כי הן יקבלו את פסיקת האו"ם בנושא.

מגלי צה"ל נמסר כי מועצת הביטחון של האו"ם מתכנסת הערב כדי לאשר את הודעת קופי ענאן.
 

כתבות קודמות:

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by