בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
AOL ממשיכה לחקור את מתקפת ההאקרים ומסרבת למסור פרטים 

AOL ממשיכה לחקור את מתקפת ההאקרים ומסרבת למסור פרטים

 
 
חדשות נענע 

החברה שומרת את פרטי החקירה בסודיות. עד כה נראה שלא הושגה התקדמות בחקירה. ביום שישי תקפו האקרים את שרות הלקוחות של החברה והצליחו לחשוף את פרטיהם של לפחות כמה מאות חשבונות של לקוחות החברה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אמריקה אונליין ממשיכה לחקור את המתקפה של האקרים על שרתי החברה ביום שישי, בה הצליחו ההאקרים לחשוף את פרטי החשבון של חלק מלקוחות החברה. עד כה אין התקדמות בחקירה, או לפחות התקדמות שהחברה מוכנה לחשוף. דוברת של AOL אמרה כי החברה לא יכולה בשלב זה לפרט מתי בדיוק נערכה המתקפה.

ההתקפה נערכה באמצעות משלוח של קבצי וירוס מסוג "סוס טרויאני", תוכנה שימושית כביכול שלמעשה מאפשרת פריצה למחשב. בדומה לוירוס האהבה גם הפעם נשלחו הקבצים לרשתות תקשורת של ממשלות וחברות ברחבי העולם.

דוברת AOL ניסתה להמעיט מגודל המתקפה. "לדעתי לכנות אותה מתקפה עולמית, יהיה לא נכון. מספר מועט של חשבונות נחשפו להאקרים. מבצעי העבירה שלחו אי מיילים בהם היו מצורפים קבצי "סוס טרויאני" לשרות הלקוחות של AOL . כשהקובץ נפתח, לשולח האי מייל התאפשרה גישה לנתונים של מספר חשבונות.

AOL הודיעה כי ההאקרים לא הצליחו לחדור למאגר הנתונים של 23 מיליון לקוחות החברה או לבסיס הנתונים של משתמשים בשירותי AOL. אתר ZDNET מדווח שמומחים מעריכים כי במתקפה נחשפו פרטיהם של כמה מאות חשבונות.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by