בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יורו 2000 הורג את עסקי הסקס בהולנד 

יורו 2000 הורג את עסקי הסקס בהולנד

 
 
חדשות נענע 

הגברים מעדיפים את הכדורגל על פני הסקס. האוהדים הרבים שהגיעו למדינה לא נוהרים בהמוניהם לזונות ואלה שמגיעים הם בדרך כלל שתויים מכדי לתפקד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יתכן כי רוב אזרחי הולנד אחוזים בקדחת המשחקים של אליפות אירופה בכדורגל, יורו 2000, אבל הזונות ההולנדיות לא יכולות לחכות כבר לסוף האליפות. האליפות גרמה ללקוחות הפוטנציאליים להידבק למסכי הטלוויזיה, לשתות בברים או לבלות באיצטדיונים במקום לבלות בבתי בושת ומכוני עיסוי או עם נערות ליווי.

"אצלנו הכדורגלנים מתחרים בפרוצות, ונראה שהגברים מעדיפים את הכדורגלנים", אמר מנהל בית בושת בהולנד לכתב רויטרס. מאריסקה מאג`ור ממרכז המידע של יצאניות אמרה כי זרם הלקוחות הרגיל התחלף באוהדי הכדורגל הרבים שהגיעו להולנד וכי זרם האנשים שבאים לבלות ברובע האורות האדומים לא השתנה.

מאג`ור סיפרה כי רוב האוהדים שמגיעים לקבל "טיפול" הם אנגלים, שהם דווקא לא נחשבים פופולריים בקרב הזונות. "הם בדרך כלל שתויים מכדי לתפקד", הוסיפה מאג`ור.

בבירת הולנד, האג העסקים מאוד חלשים אמר דובר של בתי הבושת בעיר. "במהלך המשחקים המקום שומם, וכשהם נגמרים הלקוחות מתחילים להגיע אבל אנחנו מחויבים לסגור", אמר הדובר. הדובר הוסיף כי כמחצית מהזונות של האג נאלצו לעבור לערים שאינן מארחות את המשחקים על מנת למצוא פרנסה. אחרות עובדות רק בשעות אחר הצהרים או שיצאו לחופשה כפויה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by