בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הכבלים חוייבו להוריד את הערוצים החדשים שנוספו לאחרונה 

הכבלים חוייבו להוריד את הערוצים החדשים שנוספו לאחרונה

 
 
חדשות נענע 

המועצה לשידורי כבלים ולוויין הורתה לחברות הכבלים להוריד את הערוצים משום שלא הגישו למועצה הסכמים חדשים שיבטיחו את עצמאותם של חברות ההפקה מחברות הכבלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולוויין, עו"ד דורית ענבר, הורתה אתמול (שבת) לחברות הכבלים להוריד את הערוצים החדשים שנוספו לחבילת הערוצים בכבלים, לאחר שלטענת המועצה הפרו הכבלים סיכומים מוקדמים עם המועצה, כך מדווח TheMarker.com . מדובר בערוצים בי.בי.סי פריים, הולמרק וערוץ הספורט האמריקאי אי.אס.פי.אן.

הכבלים היו אמורים לערוך הסכמים חדשים עם חברות ההפקה העצמאיות נגה ואולפני הבירה שמפיקות את הערוצים 4,5,6,8 עבור חברות הכבלים. ההסכמים החדשים אמורים להסדיר את ההפרדה בין הכבלים לחברות ההפקה ולאפשר לחברות ההפקה עצמאות מלאה. על ערכית ההסכמים החדשים החליטה המועצה בשיתוף עם חברות הכבלים וחברת הלוויין.

ההסכמים החדשים לא הועברו למועצה לאחר 60 יום כנדרש, אחרי הארכה של שבועיים נוספים הגישו הכבלים טיוטות להסכמים. המועצה טוענת כי מדובר בהסכמים חלקיים בלבד והם כוללים מספר סעיפים הפוגעים בעצמאות חברות ההפקה, בניגוד למסוכם.

לפיכך החליטה המועצה להורות לחברות הכבלים להוריד את הערוצים החדשים מלוח השידורים. המועצה קבעה עוד כי לאחר הסדרת המחלוקות עם המועצה יצטרכו הכבלים להתחיל מחדש את כל הליך האישור של הערוצים.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by