בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חברה ישראלית תשתתף בהכנסת ה'כרטיסים החכמים' לממשל האמריקאני 

חברה ישראלית תשתתף בהכנסת ה'כרטיסים החכמים' לממשל האמריקאני

 
 
חדשות נענע 

חברת OTI שפועלת בראש פינה זכתה להיות חלק בפרוייקט, שהיקפו מוערך בכמיליארד דולרים וחצי. במסגרת הפרוייקט יקבלו כל עובדי הממשל כרטיסים מגנטיים שישמשו לצורכי אבטחת מידע, אישורי כניסה וחתימות אלקטרוניות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת OTI הישראלית תהיה אחת מהחברות שישתתפו בפרוייקט הכנסת ה"כרטיסים החכמים" לכל סוכנויות הממשל האמריקאני. היקפו של הפרוייקט מוערך על ידי החברה בכמיליארד דולרים וחצי.

החברה, בשיתוף חברות נוספות, תספק כרטיסים ממוחשבים לכל העובדים הפדרליים, כאשר מטרת הפרוייקט היא שיפור רמת הבטיחות במשרדי הממשל. הכרטיסים, בין השאר, יזהו את העובד, יאפשרו לו כניסה לאגפים המותרים לו, יגדילו את יכולת ההצפנה של מסמכים בממשל ובשלב מאוחר יותר אף ישמשו לאימות חתימות אלקטרוניות ולמסחר אלקטרוני.

"אחת מההשלכות של הפרוייקט היא קביעת סטנדרטים חדשים בתעשייה של הכרטיסים ללא מגע", אמר נשיא ומנכ"ל OTI, עודד בשן. "אני מעריך שבסופו של דבר נהיה שחקן דומיננטי בתעשייה הכרטיסים בארצות הברית כולה".

החברה עצמה הוקמה בשנת 1990 בראש פינה, ומאז, היא פועלת באמצעות ארבע חברות בת הממוקמות באמריקה, אסיה, אירופה ואפריקה. בישראל אחראית החברה לפרוייקט כרטיס החנייה החכם, שמאפשר תשלום מדויק על משך החנייה האמיתי.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by