בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמי הביטחון מתריעים: הפלסטינים נערכים לעימות 

גורמי הביטחון מתריעים: הפלסטינים נערכים לעימות

 
 
חדשות נענע 

גורמי הביטחון מזהירים כי אם המו"מ בין ישראל לרשות ייתקע, התוצאה תהיה עימות צבאי רחב היקף עם הפלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפסקת המשא ומתן בין ישראל לרשות הפלסטינית עלולה להוביל להתלקחות גדולה בשטחים, כך מעריכים ראשי מערכת הביטחון. ההערכה הושמעה אתמול (ראשון) לראש הממשלה, אהוד ברק, ולשרים המשתתפים בקבינט המדיני-ביטחוני וזאת במסגרת הדיון על הסדר הקבע המתגבש עם הפלסטינים. ראש אמ"ן, האלוף עמוס מלכא, העריך כי ערפאת ידרוש 100 אחוזים מהשטח, וכשתביעותיו לא ייענו - הוא ייזום מהומות בשטחים.

מהדיווח של ראשי מערכת הביטחון עולה כי הרשות הפלסטינית דחתה את כל נסיונות הפשרה שהציעה ישראל וכי ערפאת ממשיך לסרב לכל פשרה גם בסוגיות ירושלים וזכות השיבה. מערכת הביטחון הסבירה כי מבחינתו של ערפאת, שטחי יהודה ושומרון דינם דין לבנון ולפיכך על ישראל למלא את החלטות האו"ם ולסגת לקוי יוני 67.

גם ברשות הפלסטינית שוררת פסימיות. ראש צוות המשא ומתן לשיחות מהצד הפלסטיני, אבו-עלא, אמר כי הפערים בין הצדדים עמוקים וכי ישראל לא פועלת בצורה רצינית להתקדמות בין הצדדים.

בתוך כך מתריעים במערכת הביטחון כי "שורת התרעות חמות" בתקופה האחרונה מצביעה על כוונות אירגוני הטרור לחטוף חיילים בימים הקרובים. בצה"ל לא יודעים על מיקום קונקרטי לביצוע חטיפה אך הרמטכ"ל, רא"ל שאול מופז, העביר הוראה דחופה לכל יחידות צה"ל לרענן את הפקודות הנוגעות לעלייה לטרמפים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by