בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צבא ארה"ב יתאמן בעזרת משחק מחשב מסחרי 

צבא ארה"ב יתאמן בעזרת משחק מחשב מסחרי

 
 
חדשות נענע 

משחק המחשב "כוח דלתא 2", של חברת "נובהלוג'יק", נבחר על ידי הצבא האמריקני לשמש כבסיס לפרוייקט אימון חדשני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משחק מחשב של חברת "נובהלוג`יק" נבחר על ידי מרכז האימונים של צבא ארצות הברית כבסיס לפרוייקט בתחום אימוני חיילי החי"ר. החברה פיתחה את משחק המחשב "כוח דלתא 2" והצבא האמריקני מעוניין לרכוש את הטכנולוגיה של החברה המשמשת להדמיית המשחק.

בכוונת הצבא לפתח מערכת הדמייה ל-"משחקי מלחמה" שישפרו את יכולות ההישרדות והתקיפה של חיילי החי"ר. הצבא מתכוון לפתח מערכת אשר תשלב בין הציוד הקיים לבין הציוד האלקטרוני המתקדם ביותר, שילוב שיוביל לציודו של החייל בשדה הקרב במערכות נשק מתקדמות המשלבות בתוכן מערכות קשר משוכללות יחד עם הטכנולוגיה של מערכות הדמייה.

הצבא האמריקני מתכוון לצייד את החייל הקרבי בערכה שכבר קיימת בגרסת משחק המחשב. הכוונה היא לצייד את החייל במחשב נישא הכולל בתוכו את ציוד הרדיו וציוד לאיכון לוויני, קסדה הכילה ציוד להדמייה גרפית ומערכת נשק משולבת הכוללת כוונות וידאו, חום ולייזר ואשר מותאמת לנשק המ-16 הסטנדרטי של צבא ארצות הברית.

מערכת ההדמייה באמצעות וידאו על קסדת החייל תאפשר ללוחם לירות באוייב מאחורי פינות או מכשולים וזאת ללא צורך לחשוף את גופו או ראשו של החייל. כוונת הלייזר, בשילוב המערכת לאיכון לוויני תאפשר לחייל לכוון בצורה יעילה ומדוייקת אש ארטילרית.

המערכת גם תשפר את יכולות התקשורת, ניווט והתמצאות של החייל בשטח.

כל אלו כבר קיימים בגרסה המסחרית של משחק המחשב "כוח דלתא 2" והצבא האמריקני מבקש לחסוך בעלויות הפיתוח על ידי התאמה של הגרסה המסחרית לצרכים הצבאיים. הצבא מתכוון לבנות מערכת לאימון חיילי החי"ר כשבבסיסה עומד משחק המחשב.

במשחק המחשב הנוכחי יכולים להשתתף בו עד 35 שחקנים בו זמנית, אפשר לשחק בתנאי מזג אוויר משתנים, ויש לשחקן אפשרות להשתמש בהדמייה גרפית של מפות ניווט, ראיית לילה, שימוש במגוון רחב של כלי נשק כמו גם אפשרות ל-"עורך משחק" שיכול לשנות את תנאי המשחק בזמן אמת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by