בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גיל הפוריות של בנות בריטניה - עשר שנים  

גיל הפוריות של בנות בריטניה - עשר שנים

 
 
חדשות נענע 

שישית מהבנות בבריטניה מגיעות לבגרות מינית בגיל שמונה, מחצית עד גיל עשר - כך עולה ממחקר "ילדי שנות התשעים" של אוניברסיטת בריסטול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שישית מהבנות בבריטניה לבגרות מינית בגיל שמונה, כך עולה ממחקר חדש "ילדי שנות התשעים" עליו מדווח עיתון ה"סאן" הבריטי. לשם השוואה, לפני דור רק אחת ממאה בנות היתה מגיעה לשלב זה של ההתפתחות המינית בגיל שמונה. השינוי מיוחס לתפריטים המערביים העשירים ולרמת הבריאות הכללית המשתפרת. מסיבות אלו, התפתחותן המינית של בנות ביפן ובסין היא איטית יותר. מדענים מעריכים כי מחצית מהבנות הבריטיות מגיעות לבגרות מינית עד גיל עשר.

המחקר שנערך במוסד לבריאות הילד באוניברסיטת בריסטול, עקב אחר התפתחותם של 14,000 בנים ובנות מרגע לידתם ומצא, לראשונה בהסטוריה, שבנות מסוגלות מבחינה פיסית להרות כבר בבית הספר היסודי. המחקר מגלה שגם הבנים גדלים היום מהר יותר: אחד מ- 14 בנים בגיל שמונה יכול להתפאר כבר בשער ערווה - לעומת אחד מ- 150 בדור אבותיהם.

פרופ` ג`ין גולדינג, מנהלת מחקר "ילדי שנות התשעים" אומרת: "לממצאים הללו צריכות להיות השפעה עמוקה על הדרך בה הורים, מורים ומעצבי מדיניות עוסקים בילדות ובהתבגרות. ילדים מתחילים את תהליך ההתבגרות מוקדם יותר וממשיכים בו משך תקופה ארוכה מתמיד". לפי פרופ` גולדינג כל תהליך ההתפתחות המינית הוסט בתוך שנות דור - ובנות מקיימות היום יחסי מין בגיל בו רק לפני כמה דורות רוב הבנות עדיין לא קיבלו מחזור.

רופאת הילדים רוזמרי ג`ונס, שמנחה מחקר המשך לממצאי מחקר בריסטול מזהירה שפער הדורות עשוי להוביל להריונות בלתי רצויים בגיל הנעורים ולמבוכה של הבנות הצעירות בגופן משך כל חייהן.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by