בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול סטריט: הנאסד"ק חצה את מחסום 4000 הנקודות 

וול סטריט: הנאסד"ק חצה את מחסום 4000 הנקודות

 
 
חדשות ביזנס פורטל

מגמה מעורבת חתמה את יומו השני של שבוע המסחר בבורסות המרכזיות של ארה"ב. המשקיעים האמריקאים המשיכו להפגין אמש חוסר החלטיות מסוים שהסיט את מדד הטכנולוגיה בין המתחם הירוק לבין האדום מספר פעמים. לבסוף, גל של קניות בקרב מניות ההיי טק הוא שהכריע, וכשעה לפניי סיום המסחר חזר הנאסד"ק למגמה חיובית תוך שהוא חוצה את מחסום מחסום ה- 4000 נקודות


 
 
 
 
 
 
 
 
 
המסחר בקרב מניות הכלכלה הישנה התנהל בטרטוריה השלילית רוב שעות המסחר, כשהמשקיעים מפגינים את חששותיהם מפני פגיעה ברווחיות החברות שנובעת מההאטה הניכרת של כלכלה האמריקאית.
בסיום, חתם מדד הנאסד"ק בעלייה של %0.59 לרמה של 4,013 נקודות ואילו מדד הדאו ג`ונס סיים בירידה של % 1.16 לרמה של 10,435 נקודות. מדד ה- S&P 500 סיים בירידה של %0.68 ברמה של 1,475.95 נקודות.

בקרב המניות הבולטות, ניתן למצוא את מניות חברת "הוניוול" שהשילו מערכן שיעור של כ- %9, זאת לאחר אזהרת רווח שפרסמה אמש החברה. ביום שני, אגב, חתמו מניות החברה את המסחר בירידה של %18 וכעת הן מצויות במחיר שפל.

מניות חברת אוניות הפאר הגדולה בעולם, קרניבל צנחו בכ-%20 ל-18.7 דולר למניה. זאת לאחר פרסום אזהרת רווח לרבעון השני של השנה.

בקרב מניות הטכנולוגיה בלטו מניות יאהו שהוסיפו לערכן שיעור של כ- %6.4, אמאזון.קום בלטה בעליה של %1.78, מיקרוספט וסאן מיקרוסיסטם בעליה של %1.7 כל אחת ומניית אינטל בעליה של %1. בירידות בלטו קוואלקום שצנחה %3.4 וסיסקו שפתחה את המסחר בעליה ובסיום השילה מערכה שיעור של כ- %2.6.

מחזור המסחר בבורסות ניו יורק הסתכם ביותר מ- 1 מיליארד מניות ואילו בבורסת הנאסד``ק 1.6 מיליארד מיליון מניות מחליפות ידיים. בשוק המט``ח התחזק הדולר קלות מול האירו ונחלש מול היין.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by