בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המכשול האחרון: הסמכויות על רשת החינוך החרדית 

המכשול האחרון: הסמכויות על רשת החינוך החרדית

 
 
חדשות נענע 

ברק לא יורה על העברת סמכויות לנהרי. במרצ שוקלים התפטרות מהממשלה כדי לאפשר את המשך קיומה ממשלת ברק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורבי ראש הממשלה אומרים הבוקר, רביעי, כי ברק לא מתכוון להורות לשר החינוך יוסי שריד להעביר את האחריות על רשת החינוך החרדית לסגנו משולם נהרי.

אמש אמרו בש"ס כי אם יועברו הסמכויות לידיו של נהרי ייפתר המשבר. מכתבי ההתפטרות של שרי ש"ס שהוגשו אתמול ייכנסו לתוקף מחר בשעה 16:00.

אמש לפני הופעתו של ראש הממשלה בטלוויזיה התפוצצה פגישתו עם יו"ר ש"ס אלי ישי ומזכיר מועצת חכמי התורה הרב רפאל פנחסי, תוך חילופי האשמות קשים בין הצדדים.

השר בנימין בן אליעזר אומר הבוקר לגלי צה"ל, כי יש הסכמה בתשעים אחוז מהנושאים ורק סוגיית נהרי נשארה פתוחה, עם זאת הוסיף בן אליעזר כי: "גם לכך יש פתרון".

במרצ גוברת הבוקר ההערכה כי שרי המפלגה יגישו את התפטרותם במטרה לאפשר את המשך קיומה של ממשלת ברק. השר חיים אורון אומר הבוקר כי בעמדת מרצ אין שינוי והיא נשארת בקואליציה מבלי שיוענקו הסמכויות לסגן השר נהרי, אולם ייתכן ובסופו של דבר המפלגה תפרוש כדי לאפשר את המשך קיומה של הממשלה.

העיתון `ידיעות אחרונות` מדווח הבוקר כי אמש הורה ברק לשרים ביילין ורמון להפסיק את המשא ומתן עם ש"ס ולהמשיך אותו רק אם בש"ס יודיעו שהם מקבלים את הצעת ראש הממשלה לפתרון המשבר.

אמש בהופעתו בטלוויזיה אמר ברק: "בכל מקרה תהיה ממשלה בישראל בראשותי. לישראל נחוץ לנוע קדימה בתחום המדיני, תוך חיזוק בטחונה בהסכמים המדיניים".
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by