בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בשאר אל-אסד מתכוון לחדש את המו"מ עם ישראל בתום האבל 

בשאר אל-אסד מתכוון לחדש את המו"מ עם ישראל בתום האבל

 
 
חדשות נענע 

העיתון 'אל-וטן' דיווח אמש כי בשאר אמר למזכירת המדינה האמריקאית כי הוא מוכן לתפשרויות בנסיגת ישראל מהחוף המזרחי של הכנרת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

נשיא סוריה המיועד, בשאר אסד, הודיע למזכירת המדינה האמריקאית, מדלן אולברייט על כוונתו לחדש את השיחות עם ישראל בתום 40 ימי האבל על אביו, חפאז אל-אסד, כך מדווח הבוקר העיתון `ידעות אחרונות`.

העיתון `אל-וטן` דיווח אמש, שלישי, כי אסד הודיע לאולברייט שהוא מוכן להתפשר במחלוקת סביב נסיגת ישראל מחופה המזרחי של הכנרת. עם זאת, אמר אמש מקור סורי כי דמשק איננה אופטימית לקראת חידוש השיחות עם ישראל בעקבות כשלון השיחות עם הפלסטינים ועם עזיבתו הקרובה של קלינטון את הבית הלבן.

הועדה המדינית של מפלגת הבעת` קבעה אתמול כי "יש להמשיך במדיניות השלום לפי התנאים שקבע הנשיא חאפז אסד, תוך דרישה לנסיגה מלאה מרמת הגולן לקווי 4 ביוני 67".

ב`קול ישראל` נמסר אתמול כי אחיו של חאפז אסד, ריפעת אסד, קיים בחודשים האחרונים מגעים חשאיים עם ישראל במטרה לקבל את תמיכתה בתפיסת השלטון בסוריה אולם ישראל סרבה לקבל את ההצעה.

שר החוץ דוד לוי תקף אמש לראשונה את השלטון החדש בסוריה ואמר: "לפי הדברים המדאיגים ששמענו מועידת הבעת` נעשה נסיון להחזיר את העולם כמה דורות לאחור, לתקופה שבה אין ביטוי לשלום". לוי הוסיף כי הדרך הזאת היא הליכה לאבדון וכי הוא מקווה שהנשיא החדש יפעל לכינון מצב אחר שיוביל ליציבות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by