בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אורקל מדווחת על גידול של 76 אחוז ברווח הרבעוני 

אורקל מדווחת על גידול של 76 אחוז ברווח הרבעוני

 
 
חדשות ביזנס פורטל

חברת אורקל, ספקית התוכנה השניה בגודלה בעולם, פרסמה אמש לאחר סיום המסחר בוול סטריט, את דו"חותיה הכספיים לרבעון הרביעי הפיסקאלי של השנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רווחי החברה לרבעון הסתכמו בכ-926 מיליון דולר, או בכ- 31 סנט למניה, זאת לעומת הרבעון המקביל אשתקד בו הסתכמו רווחיה של החברה בכ-527 מיליון דולר, או בכ-18 סנט למניה. אנליסטים ופעילים בשוק העריכו כי החברה תציג בתוצאותיה רווח של כ- 25 סנט למניה.

בתוספת רווח חד פעמי בהיקף של 6.5 מיליארד דולר, שרשמה החברה ממכירת מניות חברה בת יפאנית, ובתוספת רווח של 48.4 מיליון דולר שרשמה החברה מהשקעה חד פעמית, הסתכמו רווחיה של אורקל בכ-4.9 מיליארד דולר, או כ- 1.63 סנט למניה.

הכנסות החברה לרבעון הסתכמו בכ- 3.4 מיליארד דולר, זאת לעומת הכנסות שרשמה ברבעון המקביל שהסתכמו בכ- 2.9 מיליארד. הכנסותיה השנתיות הסתכמו בכ- 10.1 מיליארד דולר, זאת בהשוואה לשנה קודמת בה הציגה הכנסות בסך של 8.8 מיליארד דולר.

בעשר השנים האחרונות אכזבה אורקל מספר פעמים משקיעים ואנליסטים בשוק, דבר שהוביל לירידה חדה בערך מניותיה. עם זאת, בדו``חותיה הכספיים של הרבעונים האחרונים ניתן להבחין במגמת יציבות ובקצב צמיחה מהיר.

מניות אורקל חתמו את המסחר אמש בעליה מזערית של כ- %0.05 וכעת הן עומדות על רמה של כ- 86 דולר למניה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by