בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פלילים ומשפט 
דוברו של אשכנזי: "שוב נקבע כי אין ממש בטענות נגד הרמטכ"ל לשעבר" 

דוברו של אשכנזי: "שוב נקבע כי אין ממש בטענות נגד הרמטכ"ל לשעבר"

 
פלילים ומשפט |
 

דוברו של גבי אשכנזי פרסם תגובה מטעמו בנוגע להחלטת המשטרה להמליץ להעמידו לדין. לטענתו, הודעת המשטרה בנוגע לחדשות נגד הרמטכ"ל לשעבר מוכיחה כי הוא לא ביצע עבירות פליליות. כמו כן נמסר כי אשכנזי מצר על כך שפעילותם של אהוד ברק ומשרדו בעת הפרשה לא נחקרה באופן מלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"שוב הוכח כי אין ממש בטענות נגדו". אשכנזי
 "שוב הוכח כי אין ממש בטענות נגדו". אשכנזי   צילום: חדשות 10 
 
 

לאחר שהמשטרה המליצה להעמיד לדין את גבי אשכנזי בשל חלקו בפרשת הרפז, פרסם יועץ התקשורת של הרמטכ"ל לשעבר תגובה מטעמו בנוגע לחשדות שהועלו על ידי יחידת להב 433. הדובר, איתי בן חורין, מדגיש כי הודעת משטרה קובעת כי לא היה לו חלק בזיוף או הדלפת המסמך.

 

"לאחר מסע הכפשות נרחב שנמשך ארבע שנים וחקירה חסרת תקדים בהיקפה, שוב נקבע כי אין ולא היה כל ממש בטענות שהועלו נגד רא"ל במיל' אשכנזי ביחס לביצוע "פוטש", למעורבות שלו בזיוף או בהדלפת מסמך הרפז, או ביחס ליתר הטענות שהעלה נגדו שר הביטחון לשעבר ברק", נמסר בהודעת הדובר.

 

"כל שנותר הוא טענה על שיחות רקע עם עיתונאים, שהן חלק מתפקידו של הרמטכ"ל, וטענה על עיכוב של 48 שעות במסירת מסמך הרפז", הוא הוסיף. נציגו של אשכנזי התייחס גם לטענה על כך שאשכנזי החזיק במסמך יומיים לפני שפנה ליועץ המשפטי לממשלה.

 

"העובדות בעניין ידועות משנת 2010, כשהפרשה נחקרה לראשונה, ולא עלתה אז טענה בעניין זה. אשכנזי הסביר כבר כי העיכוב נבע מכך שהיה בעיצומן של הכנות לעדותו בפני ועדת טירקל לבדיקת אירועי המשט התורכי, בה הוא ייצג את כל הצבא. ברור אפוא שגם בעניין זה לא בוצעה כל עבירה פלילית", נטען מטעמו של אשכנזי.

 

בתום ההודעה מצרים נציגיו של אשכנזי על כך שלדבריהם לא בוצעה חקירה מלאה גם של משרד הביטחון, בראשותו של שר הביטחון דאז אהוד ברק. "אשכנזי מצר על כך שלצד החקירה חסרת התקדים שלו ושל לשכתו, שבה נסרקו כל השיחות האישיות והפרטיות שלו, ולא נמצא כל בסיס לטענות הקשות שהוטחו בו, לא נחקרה באופן מלא הפעילות בלשכת שר הביטחון", נמסר בהודעה.

 

"מדובר גם במהלכים שביצע שר הביטחון במכוון לפגיעה ברמטכ"ל ובצבא, פרשת השמדת הקלטות בלשכת השר ופרשת הפעלת דובר מפלגת העבודה לאיסוף מידע כנגד סביבת הרמטכ"ל", הוסיפו נציגיו של הרמטכ"ל לשעבר.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by