בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוארך מעצרו של החשוד בהריגה בקטטה באזור 

הוארך מעצרו של החשוד בהריגה בקטטה באזור

 
 
חדשות נענע 

אפרים דרוישה, 28, הביע אמש התנצלות על מעשיו וטען כי פעל מתוך הגנה עצמית. השופט קבע כי מדובר במעשה מטורף והאריך את מעצרו בשישה ימים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעצרו של אפרים דרוישה, 28, מראשון לציון, החשוד בהכאתו למוות של מיכאל בר-עם אמש באזור, הוארך אתמול, שלישי, בשישה ימים בבית משפט השלום בתל-אביב.

דרוישה נראה אמש נבוך מאוד ממעשיו ואמר: אני מצטער מאוד על התוצאה. הותקפתי ראשון, הגנתי על עצמי וזה מה שקרה". סנגוריו של דרוישה הוסיפו: "החשוד מצטער צער רב על הטרגדיה. הוא לא רצה את התוצאה הזו. המנוח תקף אותו מכות נמרצות והוא בסך הכל רצה להגן על עצמו".

השופט משה שמאי, שדן בהארכת המעצר, אמר כי מדובר בטרוף. הוא הביע תמיהה על כך שאדם ללא עבר פלילי נוהג אלימות כזאת. השופט נימק את הארכת המעצר בין השאר בכך שהחשוד מכיר רבים מעדי הראייה לתקרית ויש חשש שינסה להשפיע עליהם.

העיתון `מעריב` דווח אמש כי מתוצאות נתיחת גופתו של בר-עם עולה כי הוא מת כתוצאה מהמכות שקיבל ומההתרגשות שנגרמה לו בעקבות האירוע. מחלת הלב של בר-עם שימשה בסיס למותו.

ארז בר-עם, בנו הבכור של מיכאל ז"ל אמר אמש: "אני לא כועס על אף אחד. גם לא על התוקף. את אבא שלי אני אזכור כאדם סובלני, שמת על דבר שלא מגיע לו. המוות שלו היה מיותר". מיכאל בר-עם הותיר אחריו אישה ושלושה בנים.

לפי שעה נראה כי לא הייתה כוונה תחילה לרצח וכי דרוישה יואשם בהריגה ולא ברצח, אולם המשטרה והפרקליטות יצטרכו לבדוק את כל החומר לפני שיגבשו סעיף אישום סופי.

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by