בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רצח את אישתו והתאבד 

רצח את אישתו והתאבד

 
 
חדשות נענע 

ראובן שינפלד רצח הבוקר את אישתו, אביבה רזי, וירה בעצמו. פרקליטת המדינה מתריעה מפני העומס על מערכת אכיפת החוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תושב שכונת רמת הדר בחיפה, ראובן שינפלד, בן 41, רצח הבוקר את אשתו, אביבה רזי, בת 39, ביריות אקדח, ואחר כך שם קץ לחייו בירייה. את גופות השניים גילתה בחדר השינה, בתם בת ה16 של הזוג. לבני הזוג ילד נוסף בן 10.

השכנים בבניין הגיבו בהלם כששמעו על האירוע וסיפרו כי מעולם לא שמעו על כל סכסוך בין בני הזוג. אחד השכנים סיפר כי בעקבות השיפוצים הנערכים בבניין לא נשמעו הרעשים מדירת הזוג בשעת הרצח.

אחת עשרה שנות מאסר בפועל נגזרו היום על רועא מנסור, תושב טייבה בן 25, שהורשע בהריגת בן זוגה של חברתו לשעבר. מנסור הודה במסגרת עסקת טיעון כי לאחר שחברתו ביקשה להיפרד ממנו הוא החל להטריד אותה. הוא עקב אחריה, כשהחלה להיפגש עם גבר אחר, ובאחת ההזדמנויות נכנס עמו לויכוח. מנסור והחבר החדש קבעו להיפגש מאוחר יותר. החבר שלף סכין והחל לדקור את מנסור, ששלף אקדח, ירה בחבר, הרג אותו, וכן פצע גבר אחר, שעבר במקום.

הפרקליטות האשימה את מנסור ברצח ובניסיון רצח. ואולם, לאחר שכמה מהעדים במשפט נעלמו, ומשפחת מנסור התפייסה עם משפחת הנרצח, הוחלט להגיע עמו לעסקת טיעון.

פרקליטת המדינה עדנה ארבל מתריעה הבוקר מפני מצב בו מערכת אכיפת החוק לא תוכל להתמודד ביעילות עם נגע האלימות המתפשט, ללא עזרה של המערכות האחרות, וללא הגדלת כוח האדם בפרקליטות. כך כותבת הבוקר ארבל במכתב לשר המשפטים וליועץ המשפטי לממשלה: ``הרתעה אפקטיבית אפשרית רק בהליך של שיפוט מהיר וזה אינו המצב היום. בגלל העומס, הטיפול בתיקים רבים משתהה``.

ארבל מסבירה, כי בכל אחד משמונת מקרי הרצח בשבוע האחרון יש צורך בליווי צמוד של הפרקליטות על מנת להגיע להגשת כתבי אישום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by