בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פלילים ומשפט 
פרנסואה "הקטן" ואבי אבוטבול יצטרכו לפצות בכ-2.3 מיליון שקלים את משפחתו של רענן לוי 

פרנסואה "הקטן" ואבי אבוטבול יצטרכו לפצות בכ-2.3 מיליון שקלים את משפחתו של רענן לוי

 
פלילים ומשפט |
 

חמש שנים לאחר שנשלחו פרנסואה הצעיר למאסר עולם ואבי אבוטבול לעונש מאסר של 6 שנים, החליט בית המשפט המחוזי בתל אביב להוסיף גם פיצוי כספי שיצטרכו הרוצח ועוזרו לשלם למשפחתו של המנוח. לוי נרצח בקיבוץ שפיים ב-2004 לאחר קטטה בה לא היה מעורב, שפרצה מחוץ למועדון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרנסואה אבוטבול "הקטן". ישלם 80 אחוז מהסכום
 פרנסואה אבוטבול "הקטן". ישלם 80 אחוז מהסכום   צילום: חדשות10 
 
 

כחמש שנים לאחר שליחתו של העבריין פרנסואה אבוטבול "הקטן" למאסר עולם בגין רציחתו של רענן לוי בקיבוץ שפיים בשנת 2004, הוסיף בשבוע שעבר בית המשפט המחוזי בתל אביב גם פסק דין נזיקי - במסגרתו יצטרכו פרנסואה ואבי אבוטבול לשלם למשפחתו של המנוח סכום של יותר מ-2.3 מיליון שקלים. כך, על פי המסמך שפורסם היום (ראשון). בנוסף, יצטרכו האסירים לשלם גם שכר טרחה ומע"מ, בשווי מאות אלפי שקלים נוספים.

 

לוי נרצח מחוץ לפאב "המועדון" בקיבוץ שבשרון, כאשר בכניסה למועדון החלו חילופי דברים בין אמיר אבוטבול, אחיו של אבי (שהורשע בקשירת קשר לביצוע פשע, ונידון ל-6 שנות מאסר), לבין קבוצת נערים מראשון לציון שעמדה בסמוך ללוי. שני האסירים הורשעו כי הגיעו למקום לסייע לקרוב משפחתם, רדפו אחרי לוי בג'יפ, דחקו אותו לסוללת עפר, גררו אותו עם הרכב, ואז הוציא פרנסואה סכין, התקרב ללוי ודקר אותו בחזהו, בלבו וברגל שמאל, ובכך גרמו למותו. רק כשלוש שנים לאחר ביצוע הרצח, נעצר עד הראייה.

 

"נקל לשער את אימתו הנוראית של המנוח"

השופטת דליה גנות חילקה את הפיצוי לשלושה חלקים: 1.3 מיליון שקלים ישולמו, על פי פסק הדין, על סעיף "כאב וסבל וקיצור תוחלת חיים". המנוח גונן על פניו באמצעות ידיו וצעק 'זה לא אני', על פי השופטת, "אולם לדאבון הלב, לא נכמרו רחמיו של הרוצח, אשר דקר אותו באלימות אין קץ ובאכזריות רבה... נקל לשער את אימתו הנוראית של המנוח בדקות אלו, בהן הבין כי דינו נחרץ. נוכח נחישותם, קור רוחם ואכזריותם של רודפיו למצות עמו את הדין בהתאם לסולם הערכים המעוות, העברייני והחולני על פיו הם חיים, ניתן רק לשער את החלחלה הנוראית והמצמררת שאחזה במנוח, עת הפנים את מותו הקרב.

 

"גדיעת פתיל חייו של המנוח בגיל כה צעיר ובאלימות כה רבה, תוך קיצור תוחלת חייו באופן משמעותי מאוד, הינה טראגית, וצריכה להילקח בחשבון בעת פסיקת הפיצוי בגין בגין ראש נזק זה", כתבה השופטת.

 

בנוסף, ייאלצו הנתבעים לשלם כ-1.024 מיליון שקלים בגין אובדן השתכרות עתידית של המנוח, ועוד 20 אלף שקלים על הוצאות קבורה ומצבה. פרנסואה (המכונה גם "הג'ינג'י") נדרש לשלם 80 אחוזים מהסכום הכולל, ואבי את יתרת הסכום.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by