בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פוליטי-מדיני 
היחסים העכורים והמתיחות עם נתניהו: מה הביא לפרישה של סער? 

היחסים העכורים והמתיחות עם נתניהו: מה הביא לפרישה של סער?

 
פוליטי-מדיני |
 

שר הפנים גדעון סער הפתיע את המערכת הפוליטית כשהודיע שהחליט לקחת פסק זמן ולהתפטר מהממשלה. סער אמנם השמיע באזני רבים התלבטויות בנוגע להמשך דרכו, אך התנהלותו בתקופה האחרונה שידרה שהוא מכין עצמו להתמודדות מול נתניהו. אלא שהיציאה לחזית ראש בראש מול נתניהו נכשלה וסער מצא עצמו במצב בו הוא צריך להמשיך ולתפקד תחת ראש ממשלה שלא יקדם אותו ואולי ינסה להתנקם בו. ומה בעתיד? קשה לראות את סער חוזר לליכוד תחת נתניהו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה גרם לגדעון סער לקחת פסק זמן מהחיים הפוליטיים? רבים במערכת הפוליטית הופתעו מהודעתו של שר הפנים גדעון סער על כך שהחליט לקחת פסק זמן מהחיים הפוליטיים. אמנם סער ביטא את התלבטויותיו בפני רבים, אך בתקופה האחרונה נדמה היה כי הוא מתכונן להתמודדות ולא לפסק זמן.

 

למרות שסער דאג להשמיע את התלבטויותיו ואת המיאוס שהוא חש לא אחת מהחיים הפוליטיים, הרושם שהתקבל מהתנהלותו היה שהוא דווקא מנסה לקרב את עצמו לקרב חייו במערכת הפוליטית ולא ליציאה ממנה. אין ספק שסער הכין את עצמו בחודשים האחרונים למרוץ נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו.

 

במשך שנים רבות דעתו על נתניהו לא הייתה טובה ומתישהו בתקופה האחרונה הוא החליט לצאת למלחמה ראש בראש עם ראש הממשלה. אלא שהמלחמה הזו נכשלה מבחינת סער והסתיימה בכך שנתניהו על פי הסקרים נשאר הראש הבלתי מעורער של הליכוד.

 

בכך נוצר לסער מצב בו עתידו הפוליטי משמעו לתפקד כשר פנים תחת נתניהו כשהוא יודע שזה לא יקדם אותו ואולי גם ינסה להתנקם בו. לא רק זאת, סער גם ידע שהוא לא יכול להתמודד מול נתניהו ולהדיח אותו ולכן כנראה החליט על מעשה כחלון ויצא החוצה.

 

ומה הלאה? בנקודה זו קשה לראות את סער חוזר לליכוד כל עוד נתניהו עומד בראש המפלגה והוא יידרש לתפקד תחתיו.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by