בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
בארץ 
הכתובת הייתה על הקיר: ילדיה של אביטל רוקח מספרים על האלימות שהובילה למותה 

הכתובת הייתה על הקיר: ילדיה של אביטל רוקח מספרים על האלימות שהובילה למותה

 
בארץ |
 

לפני שבועיים רצח על פי החשד שמואל דטיאשווילי את פרודתו אביטל רוקח. ילדיהם – תמר, שגיב ונאור, חוזרים אחורה ומספרים על האלימות הקשה, הפיזית והמילולית, שחוותה אמם מידיו של אביהם. הם טוענים כי איים שירצח אותה מספר פעמים ושהאלימות החמירה לקראת מועד הרצח. "שבוע לפני המקרה הוא הכה אותה ונעל אותה בדירה שלו", מספר נאור, אחד מהילדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

לפני שבועיים הם איבדו את אמם אביטל רוקח. אבא שלהם, שמואל דטיאשווילי, חשוד כי רצח את פרודתו בשלוש השנים האחרונות. עכשיו ילדיהם הכואבים חושפים את מה שאירע לפני הרצח. "אלימות, על סוגיה השונים, תמיד הייתה שם. לי זכורה תמיד האלימות המילולית שלו. אלימות פיזית גם זכורה משלב מוקדם מאוד מוקדם, לא באותה אינטנסיביות אבל היא הייתה נוכחת", מספרת בתה תמר.

 

נאור, אחד האחים, טוען כי למרות האלימות שהופגנה כלפי אמו לאורך השנים, אף אחד לא חשב שזה ייגמר ברצח. "אף אחד לא דמיין שזה יקרה באמת. קשה לך לתפוס דבר כזה בראש, כשאתה כל השנים מודע למצב שהוא בעייתי הולך ומידרדר זה לא כמו מישהו שמסתכל על זה מהצד ופתאום רואה משהו קרה", הוא אומר.

 

ככל שהתקרב הדיון המכריע בעניין הגט, נלחץ דטיאשווילי שלא היה מעוניין בגירושין, ואז איים על פי החשד שירצח את פרודתו. "שבוע לפני המקרה הוא הראה לה סכין שקנה. הוא הראה לה גרזן, חבל ומסקנטייפ. הוא גם הכה אותה ונעל אותה בדירה שלו. רק כשהוא היה מעליה עם סכין היא אמרו לו מהפחד שהיא תעשה מה שהוא רוצה ותחזור אליו", מספר נאור כיצד הפחיד אביו את אמו.

 

על פי ילדי המשפחה, דטיאשווילי אמר לאמם כי במידה והיא תעזוב אותו הוא לא רק ירצח אותה, אלא יפגע גם בבני משפחה נוספים. "היא אמרה לו - ' תגיד, אם אני אסיים את החיים שלי אתה תעזוב את כולם?, טוען נאור.

 

בעקבות האיומים ומעשי האלימות דטיאשווילי נעצר, ושוחרר אחרי יממה בתנאים מגבילים. לאביטל הציעו להיכנס למוסד לנשים מוכות, אך היא סירבה. תמר, נאור ושגיב מספרים כי אמם הראתה להם את סימני החבלה על גופה. לדבריהם, היא הייתה כל כך מוכה ושבורה, עד שלא היו לה כוחות להמשיך במאבק.

 

שבוע לאחר מכן חזרה אביטל מהופעה של שלמה ארצי, אז, על פי החשד, חיכה לה דטיאשווילי בחדר המדרגות ודקר אותה כמה פעמים עם סכין. הוא ניסה להימלט אך בסוף נתפס כשהוא עם דם על ידיו. הכתובת הייתה על הקיר, אך למרות זאת שגיב, נאור ותמר נותרו ללא אמם.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by