בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פוליטי-מדיני 
סער על פרישתו: "מאז הבחירות לנשיאות היחסים עם נתניהו השתנו" 

סער על פרישתו: "מאז הבחירות לנשיאות היחסים עם נתניהו השתנו"

 
פוליטי-מדיני |
 

שר הפנים שהודיע השבוע כי החליט לקחת פסק זמן מהחיים הפוליטיים סיפר בראיון לתכנית המטה עם נדב פרי על החלטתו ועל יחסיו על ראש הממשלה נתניהו. "יחסי עם ראש הממשלה הם לא כפי שהיו בעבר, הם בהחלט פחות טובים", אמר סער והסביר כי עיקר המחלוקת בין השניים נבעה סביב הניסיון של נתניהו לדחות את הבחירות לנשיאות: "הודעתי לו שאם יעשה זאת, אני אתנגד לכך בפומבי". בנוסף, סער התייחס להשערות כי הוא עשוי לחבור למשה כחלון: "לא הגיוני ולא טוב שהוא יתמודד בבחירות מחוץ לליכוד, על נתניהו לעשות ככל יכולתו כדי להשיבו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גדעון סער בראיון ראשון אחרי הודעת הפרישה הדרמטית. שר הפנים המתפטר גדעון סער אמר היום (שבת) בראיון לתכנית המטה עם נדב פרי כי יחסיו עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בקדנציה הנוכחית לא היו טובים, אך לא היוו את הסיבה לפרישתו.

 

בערב יום רביעי חולל סער דרמה במערכת הפוליטית כשהודיע שהחליט לקחת פסק זמן מהחיים הפוליטיים. בדברים שאמר בראיון הוא הבהיר כי הרצון לקחת פסק זמן מהחיים הציבוריים היה בו תקופה ארוכה ולא נבע מיחסיו העכורים עם ראש הממשלה.

 

"אני לא יכול לומר שיחסי עם ראש הממשלה בקדנציה הנוכחית הם כפי שהיו בעבר. הם בהחלט היו שונים ופחות טובים", הוא אמר והסביר כי עיקר המחלוקת והידרדרות ביחסים בין השניים נסובה סביב הבחירות לנשיאות. לדברי, הסער בין השניים התגלעה מחלוקת חריפה סביב ניסיונו של נתניהו לדחות את מועד הבחירות לנשיאות זמן קצר לפני שהיו אמורות להיערך.

 

"הצעתי לראש הממשלה לא לעשות את זה והודעתי לו שאם יעשה זאת אני אתנגד לכך בפומבי. הדברים בשיחה לא היו קלים או נעימים אבל עמדתי הייתה ברורה. זה נכון בהחלט שמאז מערכת היחסים השתנתה באופן יסודי ביותר", אמר סער ואישר כי בתקופה האחרונה השניים היו בנתק.

 

סער הסביר במהלך הריאיון כי התכוון לקחת את פסק הזמן מהחיים הציבוריים לאחר הולדת בנו אך החליט להישאר בעקבות הבחירות לנשיאות והרצון שלו לסייע לחברו הטוב, נשיא המדינה ראובן ריבלין, להיבחר לתפקיד. "הייתה לי תחושת רוויה. התגבשתי בנושא הרבה מאוד זמן והגעתי לשלמות עם הרצון שלי לנהל את החיים האישיים באופן קצת שונה ממה שאיש ציבור יכול", הוא הסביר.

 

 
נתניהו וכחלון. "מקומו בליכוד"
 נתניהו וכחלון. "מקומו בליכוד"   צילום: משה מילנר / לע"מ 
 
 

"לא הגיוני שכחלון יתמודד מחוץ לליכוד"

במהלך הריאיון סער הדגיש גם כי אירועי מבצע "צוק איתן" לא היו חלק בהחלטתו, אותה קיבל לפני תחילת המבצע. "הבהרתי שאני לא עוזב כדי לחזור בשבוע הבא. אני באמת רוצה שינוי בחיי, ואינני חושב כרגע מתי אני חוזר", הוא הוסיף.

 

סער התייחס גם להשערות כי הוא עשוי לחבור לשר לשעבר משה כחלון ולרוץ עמו ברשימה משותפת בבחירות הבאות, ואמר כי הוא סבור שמקומו של כחלון הוא בליכוד. "הוא בעיני בשר מבשרו של הליכוד. על נתניהו לעשות כמיטב יכולתו כדי להחזיר את כחלון לליכוד", סער הסביר.

 

הוא לא ענה בצורה ישירה לשאלה האם הוא שוקל להצטרף לרשימה בראשות כחלון, ורק חזר והדגיש כי הוא סבור שמקומו של כחלון הוא אך ורק במפלגת הליכוד. "בעיני לא הגיוני ולא טוב שכחלון יתמודד בבחירות מחוץ לליכוד וטוב לנו שירוץ במסגרת המפלגה", הוא הוסיף.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by