בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
בארץ 
האזינו: הורים הקליטו גננת מאיימת ומשפילה את ילדיהם בגן 

האזינו: הורים הקליטו גננת מאיימת ומשפילה את ילדיהם בגן

 
בארץ |
 

פרסום ראשון: מספר ילדים בגילאי 3 ו-4 סירבו ללכת לגן הילדים ועוררו את חשד הוריהם, שהחליטו להצמיד לאחד מהם מכשיר הקלטה, בו נשמעת הגננת צורחת ומאיימת עליהם. מקורביה: "רודפים אותה על רקע אישי". באחד המקרים פנתה לבנות הגן ואיימה כי יסולקו במידה ולא ילבשו מכנס מתחת לחצאית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרסום ראשון. מספר הורים לילדים בגילאי 3 ו-4 בגן טרום חובה באזור המרכז פנו בתקופה האחרונה למשרד החינוך לאחר שעלה חשד לפיו אחת הגננות בגן בו נמצאים ילדיהם מתעללת בהם באופן שיטתי ומתמשך.

 

במהלך שלושת השבועות מאז החלה שנת הלימודים הבחינו ההורים כי ילדיהם החלו להרטיב במכנסיים בלילות, התעוררו מסיוטים בשנתם ובשלב מסוים אף סירבו ללכת אל הגן בבקרים.

 

לאחר שנפגשו והתייעצו, החליטו מספר הורים להצמיד לאחד הילדים מכשיר הקלטה ורק לאחר מכן הבינו כי יש אמת בחשדות שעלו בעקבות מצוקת הילדים. בהקלטה נשמעה הגננת צועקת על הילדים, משפילה אותם ולא מפסיקה גם למשמע בכי כבד מצידם.

 

בנוסף טוענים ההורים כי הגננת סירבה לאפשר לילדים לצאת לשירותים. במקרה אחר נטעו כי היא ניגשה לילדות הגן, בנות 3.5 ואיימה עליהן כי יסולקו מהגן במידה ולא ילבשו מכנס מתחת לחצאית.

 

עד כה משרד החינוך לא נענה לדרישת ההורים לפטר את הגננת אך החליט להצמיד לה פסיכולוגית במהלך יום עבודתה. ההורים בשלב זה מסרבים לשלוח את ילדיהם לגן ומקורביה של הגננת טוענים כי ההורים רודפים אותה מסיבות אישיות.

 

מספר הורים אחרים של ילדים מהגן התייחסו לפרסום ואמרו כי "חשוב לנו להדגיש כי ההורים שפנו אלייך הינם קומץ הורים הפועלים תוך מעשה בריונות. הם עושים כל שביכולתם כדי להעיף גננת על לא עוול בכפה. הגננת הינה גננת חדשה במערכת החינוך החלה את דרכה בתחילת שנה זו מלאת רצון, אמביציה ויכולות להצליח בתפקידה.
אנו מתנגדים למעשיהם של הורים אלו ורמיסתה של הגננת ולהכפשת שמה בכל תוקף ומקווים כי העירייה ומשרד החינוך לא יתנו יד במעשה בריונות זה".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by