בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מגזיני אופנה: לא נפרסם תמונות של דוגמניות רזות מדי 

מגזיני אופנה: לא נפרסם תמונות של דוגמניות רזות מדי

 
 
חדשות נענע 

בכנס שיזמה הממשלה בבריטניה החליטו עורכי מגזיני האופנה במדינה להפסיק לפרסם את תמונותיהן של דוגמניות רזות מדי משום שהדבר גורם לעלייה במספר הנשים שסובלות מהפרעות אכילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תמונותיהם של דוגמניות אנורקסיות ורזות מדי עשויות שלא להופיע יותר במגזיני הנשים הרבים של בריטניה בגלל התדמית שהן משדרות. בכנס לא שגרתית, שנערכה אתמול (רביעי) בלונדון, החליטו עורכי המגזינים לקבוע חוקים שיכללו "השגחה על התמונות" ושימוש בדוגמניות בגדלים ובסוגי מראה שונים".

הכנס אורגן על ידי ממשלת בריטניה בעקבות החשש ממספרן ההולך וגודל של נשים הסןבלות מהפרעות אכילה ובעקבות הצטברות העדויות המוכיחות כי תמונותיהן של דוגמניות סופר-רזות פוגעות בביטחון העצמי ובהערכה העצמית של נשים.

החוקים החדשים יוכלו לאסור פרסום תמונות של דוגמניות מתחת למשקל מינימלי ולאסור על מפרסמים להשתמש בתמונות של נשים רזות ולא בריאות. הגוף שיבדוק את תוכן המגזינים ויבדוק האם נעשות הפרות לחוקים יורכב מעורכי מגזינים, מעצבי אופנה, צלמים ונשים.

יותר ממיליון אנשים בבריטניה סובלים מהפרעות אכילה, רובם המכריע הן נשים. בחודש שעבר הזהיר איגוד הבריאות הבריטי כי כוכבות רזות כמו אלי מקביל תורמות לעלייה במספר מקרי האנורקסיה והבולמיה.

בסקר ארצי בנושא השמנה שנערך בשבוע שעבר בבריטניה טענו 80 אחוז מהנשים כי "גדול זה בהחלט לא יפה" וכי הן טינן מטמינות לכל אותם שמנים מפורסמים הטוענים שהם מאושרים בחייהם ומרוצים מהמראה החיצוני שלהם.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by