בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: מרצ היא בעלת ברית 

ברק: מרצ היא בעלת ברית

 
 
חדשות נענע 

בנאום בפני מרכז מפלגת העבודה אומר ברק כי מרצ היא בעלת ברית אולם חברותה של ש"ס בממשלה חשובה לאחדות העם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בנאום במפני מרכז מפלגת העבודה, המזכיר יותר מכל נאום בחירות, אומר הערב ראש הממשלה כי הוא מתכוון להמשיך ולהוביל את המדינה לקראת סדר עדיפות לאומי חדש, כשהוא מכנה את מרצ בעלת ברית, ומנגד מדגיש את חשיבות חברותה של ש"ס בממשלה. עם כניסתו של ברק לעידן של ממשלה עם ש"ס ובלי מרצ ממשיך לדבר ברק על ממשלה רחבה ככל האפשר. ברק לראשונה עם ש"ס ובלי מרצ. הנאום המלא.

"אני קורא לאחדות בעם. להשאיר לדורות הבאים מדינה טובה יותר, מאוחדת יותר, עם הזדמנות שווה לכולם ועתיד יותר בטוח לילדנו. לא נסלח לעצמנו עם נכנע לדמגוגיה ולהתלהמות. לא נסלח לעצמנו אם נכנע לדמגוגיה שתוביל לפירוק העם ושבירת המסגרת הלאומית של מדינת ישראל.

"המדינה היא לא משחק של אף מפלגה ואף אדם. אני לא נבחרתי לשחק בעתיד ילדנו. אני ממשיך להאמין שהיותה של ש"ס חלק מהממשלה חשובה לאחדות העם ולאתגרים שלפנינו. ואני משוכנע שמרצ היא בעלת ברית, היא אחות לדרך שאת תרומתה כולנו מכירים ומעריכים ואני בטוח שהיא גם תמשך. מנהיגות אחראית צריכה להוביל את העם ולא להיגרר.

"מנהיגות אחראית צריכה לחפש את המשותף ולא את המפלג. ומנהיגות אחראית צריכה לקרב לבבות ולא לסכסך ולא להסית ולא ללחוש דברים של `אנחנו` ו`הם` בשום מגרש מול שום כאילו יריב. אני אומר למנהיגי כל המפלגות בישראל: הדרך לאחדות היא יחד בקואליציה רחבה, כששמים בצד פוליטיקה אישית לטובת כל המדינה, כל ילדי ישראל לטובת כל בית ישראל.

"הוצאנו את צה"ל מלבנון והחזרנו את האמון הבינלאומי במדינת ישראל. התחלנו בתהליכים מדיניים וכלכליים שחשובים לקידומה של המדינה. אנחנו נוריד שכר הלימוד לסטודנטים כדי שהנוער יוכל ללמוד בישראל .נביא רפורמה וניקח 8 מיליארד שקל מהמאיונים העליונים ונעביר אותם לכל אזרח במדינה שעובד ומקבל תלוש.

"אנחנו נמשיך לדאוג לסדר עדיפות אחר. יותר כסף לחינוך, תשתיות, בריאות ומקומות עבודה למען כולם. אין אף אחד יותר חסר סבלנות ממני. גם אני רוצה שהדברים יקרו מהר יותר. אני יודע שלאלה שכואב באמת, להם אין זמן. לפנינו מלאכה רבה לעשות שעליה התחייבנו. אנחנו לא נרתע לא ניתן להפריע לנו להביא אחדות בעם ועתיד בטוח לכל הילדים. אין לנו ארץ אחרת ואין לנו עם אחר ויש לנו גורל אחד. אחים אנחנו ואחים הולכים ביחד. אנחנו הולכים ביחד כי ישראל רוצה שינוי היא לא רוצה ללכת אחורה ואנחנו נוביל אותה קדימה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by