בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט: קריאת אימייל שטרם הגיע למנוי דינה כהאזנת סתר 

בית המשפט: קריאת אימייל שטרם הגיע למנוי דינה כהאזנת סתר

 
 
חדשות נענע 

בית המשפט נתן היום תוקף של פסק דין להסכם בין נטוויז'ן לפרקליטות לאחר ערעורה של החברה על צו חיפוש הדורש ממנה למסור אי-מיילים של לקוחותיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בית המשפט המחוזי בתל אביב קבע היום (חמישי) כי קבלת אי-מייל שנשלח וטרם הגיע למנוי דינה כדין האזנת סתר, וכדי לקרוא אותו יש לקבל צו בעניין מנשיא בית משפט מחוזי או סגנו. בית המשפט נתן בכך תוקף של פסק דין להסכם, אליו הגיעו נציג ספקית האינטרנט נטוויז`ן ופרקליטות מחוז תל אביב, בעקבות ערעורה של נטוויז`ן על צו חיפוש, שהוציא בית משפט השלום בתל אביב.

הצו הורה לנטוויז`ן למסור למשטרה הצבאית אי-מיילים של ארבעה מנויים, שנאגר במחשבי החברה, וכן אי-מיילים שישלח אליהם בעתיד. נציגי נטוויז`ן, משרד עורכי הדין רביה-פיק ושות`, טענו כי קבלת האי-מייל דינה כהאזנת סתר ועל כן אין די בצו חיפוש ויש צורך באישור של סגן נשיא בית משפט מחוזי לשם כך.

נציג הפרקליטות הציג את עמדתה של פרקליטת המדינה, עדנה ארבל, שהייתה מוסכמת על שני הצדדים, על פיה כדי למנוע בעתיד תביעה מיוחדת בזכות המנויים לפרטיות, כאשר מדובר בחומר שכבר נצבר והגיע ליעדו, יובא צו חיפוש של בית משפט שלום. אולם, לגבי חומר שישלח בעתיד ועדיין לא הגיע למנוי - מדובר בהאזנת סתר, שזקוקה לאישור נשיא בית משפט מחוזי או סגנו.

הפורטל נענע נמצא בבעלות חברת נטוויז`ן.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by