בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנאסד"ק נפל ב-%3 מתחת לקו 4000 הנקודות  

הנאסד"ק נפל ב-%3 מתחת לקו 4000 הנקודות

 
 
חדשות ביזנס פורטל

אחרי חמישה ימים של עליות, התממש אמש הנאסד"ק ב-%3 ונסגר ברמה של 3936 נקודות. ירידות של מעל ל-%1 נרשמו גם בדאו ובS&P 500-, כשאינטל מובילה את הירידות בשלושת המדדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יום של מימושים בוול סטריט. את הירידות בנאסד"ק הובילו אינטל, סיסקו וארקאל שצנחו בכ-%4. משקיעים הסבירו את הירידות באכזבה מתוצאות פגישת שרי אופ"ק ובעמדת המתנה שאליה נכנסו חלק מהמשקיעים לקראת החלטת הפד ביום רביעי בשבוע הבא בנוגע לריבית.

שרי אופ"ק החליטו בפגישתם בווינה להעלות את חברות הארגון בפחות ממיליון חביות נפט ליום, לעומת ציפיות מוקדמות כי שרי אופ"ק יחליטו על הגברת התפוקה ביותר ממיליון וחצי חביות לנפט. לפיכך, לא צפויה ירידה חדשה במחירי הנפט בעולם, שקפצו בשנה האחרונה פי 3 ל-30 דולר לחבית.

בנוגע לריבית, מצביעים אינדיקטורים כלכליים שפורסמו לאחרונה בארה"ב כי חלה האטה בהתרחבות הכלכלית, אך בוול סטריט נשמעות הערכות כי הפד לא יסתפק בנתונים אלה, ויעלה את הריבית ב-%0.25.

הציפייה הדרוכה של וול סטריט להחלטת הפד באה לידי ביטוי אמש גם בשמועות שנפוצו כי יו"ר הפד, אלן גרינספאן, בן ה-74 נפצע בתאונת דרכים. השמועות שהתגלו כחסרות בסיס לחלוטין, מלמדות משהו על העצבנות של השוק.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by