בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החל המאבק על תיק החינוך 

החל המאבק על תיק החינוך

 
 
חדשות  נענע

יו"ר ועדת החינוך השלטון המקומי קורא למנות את דליה איציק לשרת החינוך, בעוד ראש עיריית שדרות מארגן קבוצת לחץ להחזרתו של שריד לתפקיד. שריד: אחזור רק לאותו התפקיד ובאותן הסמכויות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עם כניסת מכתבי ההתפטרות של שרי מרצ לתוקפם, מתחיל המאבק על תיק החינוך. היום (שבת) התחיל הקמפיין למען מועמדים פוטנציאליים לתפקיד שר החינוך, כשיו"ר ועדת החינוך במרכז השלטון המקומי, אבואב, קרא לראש הממשלה אהוד ברק למנות את השרה דליה איציק לשרת החינוך.

כזכור, דליה איציק, מורה לשעבר, הביעה אכזבה כשלא קיבלה את תיק החינוך, כשרה"מ ברק הרכיב את הממשלה.מנגד, לאחר מינויה כשרה לאיכות הסביבה אמרה איציק כי היא לא תעזוב את המשרד וכי לא העריכה אותו נכונה לפני כן. אבואב סבור שהיא האישה המתאימה לתפקיד, והודיע כי יקים למענה שדולה של ראשי רשויות מקומיות.

מגלי צה"ל נמסר כי מנגד מתארגנת קבוצה אחרת של ראשי רשויות למען שובו של יוסי שריד למשרד החינוך. "לא יתכן להחליף אדם באמצע פעילות מבורכת למערכת החינוך", אמר ראש עיריית שדרות, שארגן את קבוצת הלחץ על שריד כדי שלא יתפטר.


שריד עצמו מבטיח כי לא יחזור לממשלה ללא תיק החינוך. "אם אחזור לממשלה אחזור רק למשרד החינוך כפי שהוא קבוע בחוק", כך אומר יוסי שריד.
בראיון לגלי צה"ל הדגיש שריד כי דחה הצעות לקבל תיקים אחרים בממשלה. "אני אחזור למשרד החינוך כפי שמשרד החינוך קבוע בחוק, עם מעיין החינוך התורני".
שירד ציין כי הציע לשני שרי מרצ האחרים להישאר בממשלה אך הם דחו את ההצעה.

מנכ"ל משרד החינוך, שלומית עמיחי, אמרה בסוף השבוע כי אין בכוונתה להתפטר מתפקידה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by