בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט בארה"ב שוב פוסק שגונזלס ישוב לקובה 

בית המשפט בארה"ב שוב פוסק שגונזלס ישוב לקובה

 
 
חדשות  נענע

הרכב מיוחד של 12 שופטים בבית המשפט לערעורים לא שינה את הפסיקות הקודמות. האפשרות האחרונה שנותרה בפני בני משפחתו של גונזלס בפלורידה: בית המשפט העליון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נראה כי מערכת המשפט האמריקנית עקבית למדי, למורת רוחם של קרובי משפחתו של אליאן גונזלס, הילד הקובני המצוי במרכז המאבק המשפטי בין קרוביו בפלורידה הרוצים כי הוא יישאר תחת חסותם, לבין אביו המעונין שאליאן ישוב עמו לקובה.

המאבק המשפטי מתנהל זה מספר חודשים, כשבכל פעם סופגים בני משפחתו של אליאן בפלורידה, מהלומה נוספת ממערכת המשפט האמריקנית.

לפני כשבועיים פסק בית המשפט לערעורים באטלנטה כי אין לגונזלס זכאות למקלט מדיני בארה"ב, ותמך בפסיקה קודמת של בית המשפט שקבע כי גונזלס ישוב עם אביו לקובה. אולם בני משפחתו של אליאן בפלורידה המשיכו להתעקש ופנו לבית המשפט לערעורים בבקשה לדון בנושא בהרכב מיוחד של 12 שופטים.

כיאה למערכת משפט קונסיסטנטית, דחה בית המשפט גם הפעם את בקשת קרוביו של הילד להעניק לו מקלט מדיני בארה"ב. השופטים קבעו כי הצו, המאפשר לאביו של הילד להישאר עמו בתחומי ארה"ב לצורך ההליכים המשפטיים, יפוג ביום רביעי בערב. אם בני המשפחה, הנאבקים על השארת הילד בארה"ב ירצו דיון נוסף, עליהם לפנות לבית המשפט העליון של ארה"ב.

שרת המשפטים של ארה"ב, ג`נט רינו, הביעה שמחה על כך שבית המשפט גיבה את ההחלטות הקודמות של בית המשפט, לפיהן יש להחזיר את אליאן לאביו בקובה. עורך דינו של האב מעריך כי כבר בשבוע הקרוב ישובו השניים לקובה.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by