בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הממשל בארה'ב עומד להעלות לאוויר את האתר הגדול בעולם 

הממשל בארה'ב עומד להעלות לאוויר את האתר הגדול בעולם

 
 
חדשות  נענע

האתר החדש יאפשר לאזרחים לקבל את כל הנתונים הקשורים אליהם מכל משרדי הממשלה השונים והרבה מעבר לכך: אפילו עצות לבישול בטוח ניתן יהיה למצוא בו. קלינטון: "תוך שלושה חודשים נעלה את האתר השימושי ביותר בעולם, זו תהיה מהפיכה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הממשל האמריקאני מקים אתר אינטרנט חדש, שיאפשר להגיע בלחיצת עכבר לכל סוגי המידע שמציעים השלטונות בארצות הברית. שמו של האתר יהיה Firsgov.gov ועל פי הבטחתו של הנשיא ביל קלינטון, הוא יהיה מוכן תוך 90 ימים.

"כשהוא יעלה לאוויר, FirstGov ישמש כאחד ממוקדי המשיכה הגדולים ביותר בעולם ואולי השימושי ביותר מבין כולם", אמר קלינטון במסיבת עיתונאים בה פרט את החזון הוירטואלי שלו.

"אנחנו ניתן לאזרחים לא רק את היכולת לשלוח ולקבל אינפורמציה למשרדי הממשל, אלא גם את האפשרות לבצע פעולות מסובכות און ליין", הוסיף קלינטון.

על פי התכנון, מעבר לפעולות ה"שגרתיות", ייתן האתר גישה למאגרי הביטוח הלאומי, יאפשר למצוא בית למכירה, ילמד את האמריקאני הממוצע כיצד לחסוך ולהשקיע בצורה נבונה, יספק מידע על זמני המראות ונחיתות ואף יעניק עצות לבישול מוצלח ובטיחותי. "הכל, כחלק מהגישה של ליצור משהו עם מהירות גבוהה, טכנולוגיה מפותחת ונוחות מבחינת התלות בממסד".

קלינטון הציע אף מענק של 50 אלף דולר לאזרחים, סטודנטים, חוקרים ועובדי ממשל שיביאו את הרעיון החדשני ביותר ל"ממשל הוירטואלי" המתוכנן באינטרנט.

האתר, יאפשר לגולשים בו לקבל מידע ומסמכים ממשלתיים שאוחסנו עד היום בקרוב ל-20 אלף אתרים שונים. מנגנון החיפוש שלו יכלול מיליוני מסמכים ויגיע לתשובות תוך פחות מחצי דקה. האתר, יוכל לבצע קרוב למאה מיליון חיפושים ביום. הוא יכלול כמובן את מערכות האבטחה המתקדמות ביותר.

הדברים נאמרו בשידור הרדיו השבועי של הנשיא, ביום שבת בבוקר. בדרך כלל, מנצל הנשיא את השידור לשיחה על נושאים מדיניים-פוליטיים-פנימיים. הפעם, הופעתו הכל לשמוע על חזונו של הנשיא בנוגע לרשת האינטרנט. הכל, יש לציין, על פי הציפיות וההבטחות.
 
ידיעה שפורסמה בסוכנות הידיעות "רויטרס".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by