בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מתנחלים יגיעו לת"א להתריע מפני עקירת ישובים 

מתנחלים יגיעו לת"א להתריע מפני עקירת ישובים

 
 
חדשות נענע 

כאלף מתנחלים יתפזרו ברחוב שנקין ובמרכזי בילוי נוספים באיזור המרכז ויתריעו על הסכנות הכרוכות בהסכם עם הפלסטינים. בסוף השבוע הפגינו עשרות מתנחלים מול ביתם של ראש הממשלה והשר שלמה בן עמי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כאלף מתנחלים מתכוונים להגיע הערב, ראשון, לרחוב שנקין ולמרכזי בילוי נוספים בגוש דן ולהתריע על הסכנות הכרוכות בהסכם עם הפלסטינים. הטיעון המרכזי בו מתכוונים להשתמש המתנחלים הוא כוונת ראש הממשלה לסגת מ90% בשטחי יש"ע. ראשי מועצת יש"ע ביקשו מהמתנחלים להציג את עצמם באופן מנומס ולהימנע מעימותים מיותרים.

ראש הממשלה הודיע בשבוע שעבר כי בכוונתו לפתוח במסע הידברות אינטנסיבי עם המתנחלים, אולם ראשי מועצת יש"ע הורו לראשי ההתנחלויות שלא להדבר עם שליחי ברק אלא אם יתחייבו להתנגד להסכם שיכלול עקירת ישובים יהודיים.

העיתון `מעריב` מדווח הבוקר כי ראשי המתנחלים מסרבים לארח את ראש הממשלה בחגיגות ה25 להקמת ההתנחלות עפרה על אף שברק כבר קיבל הזמנה לאירוע שיתקיים בעוד כעשרה ימים. מלישכת ברק לעומת זאת מסרו כי האירוע כלל לא נקבע בלוח הזמנים של ברק.

בסוף השבוע הפגינו עשרות מתנחלים מול ביתו של ראש הממשלה בכוכב יאיר ומול ביתו של השר שלמה בן עמי בכפר סבא. ביום שישי התעמתו מתנחלים עם כוחות הביטחון סמוך לישוב נוה דניאל בגוש עציון כשפירקו גדרות אבן שהניחו פלסטינים מחוץ לגדרות היישוב.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by