בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נחתם הסכם בין הנהלת 'ידיעות אחרונות' לעובדים 

נחתם הסכם בין הנהלת 'ידיעות אחרונות' לעובדים

 
 
חדשות נענע 

לאחר שלושה שבועות של שביתה הודפס היום העיתון בתכונת רגילה. עפ"י ההסכם ההנהלה תוכל להכניס טכנולוגיה חדשה ולפטר עובדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העיתון `ידיעות אחרונות` יוצא הבוקר, ראשון, במתכונת מלאה ובמחיר מלא לאחר שביתה בת שלושה שבועות, וזאת בעקבות הסכם עבודה שנחתם שלשום בין המשנה למנכ"ל יעקב כפיר ומזכ"ל איגוד הדפוס שבהסתדרות, דוד גלנוס.

בעקבות חתימת ההסכם הסירה ההנהלה את החסימות סביב בנייני המערכת בתל-אביב ובראשון לציון. ההסכם עדיין לא נחתם ע"י ראשי הועדים בעיתון וועד עובדי המסדרה הודיע אמש שהוא מתנגד לתוכנו של ההסכם. ההסכם אינו מכיל את כל עובדי העיתון אלא רק 600 מתוך 1000 העובדים הקבועים בעיתון.

תוקפו של ההסכם הוא ל99 שנה ולפיו עובדי העיתון לא יוכלו למנוע הכנסת טכנולוגיה חדישה למערכת העיתון וכן תינתן גמישות ניהולית להנהלה שמשמעותה יכולת להעביר עובדים בין תפקידים, לקבל ולפטר עובדים. בהסכם נכתב כי בתקופה הקרובה לא יפוטרו עובדים בגין הכנסת טכנולוגיות הפקה חדשות.

עפ"י דרישת הוועדים וההסתדרות עובדי המסדרה, האחראים על תהליך קדם הדפוס ייהנו משכר מובטח עד גיל 65 גם אם תפקידיהם יאבדו את הרלבנטיות שלהם בעקבות השינויים הטכנולוגיים. כמו כן העובדים שלא ישתלבו בטכנולוגיה החדשה יוכלו לעבור השתלמויות מקצועיות שיכשירו אותם לתפקידים חדשים.

עיתון `הארץ` מדווח הבוקר לדברי הנהלת העיתון בכל יום מימי השביתה הפסידה הנהלת העיתון מליון דולר ובסך הכל 20-22 מליון דולר. לטענת הוועדים העיתון הפסיד 4 מליון דולר ובסך הכל כ80 מליון דולר.


 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by