בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המיליונר הבריטי לורד לוי שילם מס כבעלת משכורת ממוצעת 

המיליונר הבריטי לורד לוי שילם מס כבעלת משכורת ממוצעת

 
 
חדשות  נענע

הסאנדיי טיימס חושף כי המיליונר המקורב לראש ממשלת בריטניה וגם לראש הממשלה ברק, שילם רק 5000 פאונד לשלטונות המס בשנה החולפת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המיליונר ואיש העסקים לורד לוי, המקורב לראש ממשלת בריטניה ונחשב לאדם שעזר לעליית מפלגת הלייבור בבריטניה, שילם לשלטונות המס רק 5000 פאונד בשנה האחרונה.

לורד לוי, 55, שהצליח לגייס למערכת הבחירות של בלייר בשנת 1997 כשבעה מיליון פאונד, הפך למקורב ביותר לראש הממשלה והבריטי ואף מונה על ידו לשליח מיוחד מטעמו למזרח התיכון, ניסה למנוע את פרסום הידיעה בסאנדיי טיימס, אבל בית המשפט פסק לטובת העיתון והידיעה מתפרסמת הבוקר בהדגשה.

לורד לוי החל לצבור את הונו בשנות השמונים, כשמכר את חברת התקליטים שהייתה ברשותו, מאגנט רקורדס, בסכום של כעשרה מיליון פאונד. הוא הקים חברת תקליטים נוספת, אם אנד ג`י, שגם אותה מכר בשנת 1997, בסכום שלא פורסם.

הסאנדיי טיימס מדווח כי ממידע שהגיע לידי העיתון, שילם לוי לשלטונות המס סכום של 5000 פאונד בלבד לשנת המס 1998/1999, סכום המתאים לאדם בעלת משכורת ממוצעת של 21 אלף פאונד בלבד.
לוי הצהיר רק על הכנסות צנועות ממניות והשקעות נוספות, בהן ריבית של כ- 150 פאונד מחשבון בישראל.

לורד לוי, המקורב גם לראש הממשלה, אהוד ברק, אומר בתגובה כי "אני הקדשתי את הזמן הזה לפעילויות פוליטיות והתנדבותיות, מהן לא זכיתי להכנסות. אני חייתי מחסכונותיי, עליהם שולמו כל המסים הנדרשים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by