בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרגה אדם שניסה לאנוס אותה ושוחררה למעצר בית 

הרגה אדם שניסה לאנוס אותה ושוחררה למעצר בית

 
 
חדשות נענע 

אלה לשקרוב, 29, רצחה לפני כשלושה חודשים חבר של בעלה שניסה לאנוס אותה. השופט קבע כי תגובתה היתה ספונטנית אך מופרזת וכי לא נשקפת סכנה לציבור כתוצאה משחרורה למעצר בית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלה לשקרוב, 29, הנאשמת ברצח גבר שניסה לאנוס אותה, שוחררה ביום חמישי למעצר בית. סגן נשיא בית המשפט המחוזי בתל-אביב, משה טלגם, קבע כי לשקרוב פעלה מתוך תגובה ספונטנית, אם כי מופרזת. זהו מקרה נדיר מכיוון שלרוב מעצרם של חשודים ברצח מוארך עד תום ההליכים נגדם.

הרצח אירע לפני כשלושה חודשים כאשר בדירתה של הנאשמת התארחו בעלה וחברו. השלושה השתכרו ובשעת בוקר מוקדמת יצא הבעל לרכוש משקאות נוספים. לאחר שיצא הבעל, התקרב חברו אל הנאשמת, הפתיע אותה מאחור כשמכנסיו פתוחים ונגע בישבנה. הנאשמת ביקשה ממנו שיעזוב אותה אך לאחר שסרב היא נטלה סכין ודקרה אותו בליבו. מיד לאחר שפגעה בו ניסתה הנאשמת להחיות אותו והזעיקה אמבולנס.

התובעת, עו"ד חדוה באום, טענה כי מדובר ברצח וביקשה להאריך את מעצרה של לשקרוב עד תום ההליכים. סניגורה של הנאשמת, עו"ד שחר מנדלמן טען כי הרצח לא תוכנן מראש וכי לנאשמת לא הייתה כל כוונה להרוג את הקורבן. מנדלמן הוסיף כי לשקרוב הייתה שיכורה ולא יכלה לתכנן רצח.

השופט טלגם קבע כי היה מקום לאמונה מצד הנאשמצת שהיא עומדת בפני פגיעה גופנית של אינוס. לדבריו גם איום כזה אינו מצדיק הריגה אך לא הייתה עבירה מתוכננת, אלא תגובה ספונטנית מופרזת. טלגם אמר כי לציבור לא נשקפת כל סכנה אם הנאשמת תשוחרר לביתה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by