בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט מציגה: עידן הדוט נט 

מיקרוסופט מציגה: עידן הדוט נט

 
 
חדשות  נענע

החברה הציגה את החזון שלה לדור הבא של שירותי חלונות, שעיקרו: כל המוצרים וכל השירותים באינטרנט, עם גישה ואפשרות תפעול מכל מכשיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בסוף השבוע הציגה מיקרוסופט את החזון שלה לדור הבא של שירותי חלונות (NGWS), שבו תשלב את כל מוצריה ושירותיה באינטרנט ותאפשר גישה אליהם מכל מכשיר שיחובר לרשת: מחשב אישי, טלפון סלולרי, מחשב כף יד וכדומה. "אנחנו מהמרים על כל החברה בעניין הזה", אמר יו"ר החברה והארכיטקט הראשי שלה, ביל גייטס. "מדובר במעבר גדול מתקופת מערכות ההפעלה דוס וחלונות".

החזון החדש של מיקרוסופט עטוף כולו בצירוף "net.": האסטרטגיה של החברה מכונה Microsoft.net, מערכת ההפעלה חלונות תיקרא Windows.net, הגרסה הבאה של חבילת אופיס, שתצא ב-2002, תכונה Office.net, וזאת לאחר שהדור הבא של MSN ייחשף במהלך 2001 וייקרא MSN.net.

מוצריה העתידיים של החברה, בין אם יהיו תוכנות (אופיס) או שירותים (MSN), יתקשרו עם מגוון רחב של מכשירים, כמו טלפון סלולרי או מחשב כף יד, באמצעות שפת XML.

הארץ מדווח כי הממשק החדש, שיידע לזהות דיבור וכתב יד, יתמוך בחוקי הפרטיות המחמירים ובתקני המולטימדיה החדשים.
בעתיד הקרוב צפויה מיקרוסופט להשיק שרתי דוט נט חדשים שעליהם ירוצו יישומי הדוט נט.

המוצרים החדשים של מיקרוסופט ייחשפו בהדרגה בשנים הקרובות, והראשון שבהם יהיה מערכת ההפעלה החדשה. מנהלים בכירים במיקרוסופט אמרו כי האסטרטגיה החדשה של החברה היא "מסע ארוך" שהשלמתו עשויה להימשך יותר מעשר שנים.

אבל המתחרות של מיקרוסופט לא ממש נבהלות. גורמים בכירים בתעשייה ציינו כי פעם נוספת נכנסת מיקרוסופט באיחור לשוק ומצפה לכבוש אותו בסערה. חברת אורקל הגיבה על החזון בביטול. "אם הם לא יוציאו מוצרים חדשים לשוק בתוך שנה, הם לא יהיו במשחק", אומר סגן נשיא בכיר לשיווק באורקל, ג`רמי ברטון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by