בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גזית גלוב תשקיע בחברת VUETOPIA האמריקנית 

גזית גלוב תשקיע בחברת VUETOPIA האמריקנית

 
 
חדשות ביזנספורטל

חברה בת של גזית גלוב, שהיא חברת השקעות העוסקת ברכישה, פיתוח וניהול של נכסים מניבים, תשקיע בחברה האמריקנית שמפתחת טכנולוגיה מבוססת אינטרנט להעברת תכנים בווידאו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברה בת אמריקנית בבעלות מלאה של גזית גלוב חתמה על הסכם השקעה בחברה האמריקנית VUETOPIA המפתחת טכנולוגיה מבוססת אינטרנט להעברת תכנים בווידאו, ברזולוציה גבוהה, למסכים גדולים במקומות צבוריים בעיקר במרכזי קניות גדולים.

בשלב ראשון תשקיע גזית-גלוב בוואטופיה כ- 300 אלף דולר, השקעה שעשויה לגדול בעוד כ- 400 אלף דולר במידה ויתקיימו תנאים מסוימים במהלך חודש אוקטובר 2000. העסקה תבוצע לפי שווי חברה של כ- 13 מיליון דולר לפני הכסף.

הנהלת גזית-גלוב רואה בהשקעה זו הזדמנות טובה לשלב את היתרונות שיש לה בתחום המרכזים המסחריים עם חברת אינטרנט צומחת המביאה עמה אסטרטגיה מוכחת וצוות ניהולי מיומן.

השילוב בין הטכנולוגיות של וואטופיה לבין פיתוחים עצמיים של יישומי אינטרנט לשימוש במרכזים מסחריים ישפרו את חווית הקניה תוך יצירת מקורות רווח נוספים לגזית-גלוב ויצירת ערך לבעלי מניותיה.

גזית-גלוב הינה חברת השקעות העוסקת ברכישה, פיתוח וניהול של נכסים מניבים בארה"ב, קנדה וישראל. החברה מתמקדת בענף המרכזים המסחריים הפתוחים מעוגני הסופרמרקטים. בארה"ב פועלת החברה באמצעות אקוויטי - 1 הנסחרת בנאסד"ק ושבבעלותה 27 נכסים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by