בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פסטיבל ערד 2000 : מצומצם מינורי ואינטימי 

פסטיבל ערד 2000 : מצומצם מינורי ואינטימי

 
 
חדשות  נענע

לאור כישלון הפסטיבל בשנה שעברה הוחלט השנה על פסטיבל ללא הופעות ענק ועם דגש על זמר עברי קלאסי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פסטיבל ערד יתקיים השנה במתכונת מצומצמת ותחת השם "חגיגות הזמר העברי בערד". בעקבות הכישלון הצורב של האירוע בשנה שעברה והחובות הכבדים של עמותת הפסטיבל לאמנים, לחברות הגברה, תאורה ואבטחה, יתקיים הפסטיבל במתכונת מצומצמת שתתבסס ברובה על מופעי זמר עברי קלאסי, חבורות זמר, והופעות אינטימיות באולמות סגורים.

"חגיגות הזמר העברי" יפתחו ב-17 ביולי בהקלטת תוכנית מיוחדת של "בטברנה" בקרית האמנים. ההופעה תימשך שלוש שעות וישתתפו בה בין השאר שלומית אהרון, אבנר גדסי, אביהו מדינה, מרגלית צנעני, מיקי קם, ציפי שביט, רון שובל, ליאורה ועוד. הפסטיבל יימשך עד ה-19 בחודש ובין האמנים שישתתפו בו אפשר יהיה למצוא את שלום אסייג, נעמי שמר, שלמה בר, אביתר בנאי, "החברים של בני", דני ליטני, מתי כספי ואחרים. כמו כן יטלו חלק בפסטיבל חבורות זמר רבות ולהקות צבאיות.

מפיק הפסטיבל גד אורון מסר אתמול: "לאור הכישלון של השנה שעברה אין מנוס מהמסקנה שפסטיבל שבנוי על מופעים גדולים במקומות פת וחים כבר לא מצדיק את עצמו. חשוב לזכור שמופעי זמר עברי היו למעשה הבסיס לפסטיבל, כך שהשנה הוא יחזור למתכונתו המקורית".

מעריב מדווח כי יו"ר אמ"י (ארגון אמני ישראל) דודו דותן כבר הודיע שלא יאפשר לאמנים חברי האיגוד להופיע בפסטיבל כל זמן שהחובות למי שהופיעו בו בעבר לא שולמו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by