בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
המהדורה המרכזית 
בשידור חי: עימות בין רביב דרוקר לעו"ד משפחת נתניהו 

בשידור חי: עימות בין רביב דרוקר לעו"ד משפחת נתניהו

 
המהדורה המרכזית |
 

על רקע פרסום קטעים מטיוטת דוח מבקר המדינה הקודם על פרשת ביביטורס, התעמתו פרשן חדשות 10 ועו"ד דוד שמרון. "עוד לא נרגעתי שבמצח נחושה פירסמת את הטיוטה בניגוד לחוק", אמר שמרון. דרוקר השיב: "אתה הגשת תצהיר שקר לבית המשפט העליון"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רביב דרוקר: "אני רוצה לשאול אותך, עורך דין שמרון, כי מזווית המבט הכמובן סובייקטיבית שלי, מבקר המדינה, זה נראה כאילו הוא כמעט תמיד נענה לבקשותיכם. ואם תוכל לספר לנו פעם אחת מה היתה מעורבותך בהבאת המועמדות שלו להיות מבקר המדינה וכמה פעמים נפגשת איתו ועם הצוות שלו על אותו דוח בודד,  מאז שהוא נכנס לתפקיד?".

 

עו"ד דוד שמרון: "ראשית מר דרוקר אני מוכרח לומר שאני מתקשה להתראיין על ידך היום. אני עוד לא נרגעתי מהעובדה שבמצח נחושה, בניגוד לחוק, בניגוד לחוק העונשין, אתה פרסמת היום, למרות שאתה יודע שהדבר הוא בלתי חוקי לחלוטין, פרסמת דוח מבקר המדינה. אתה מכיר היטב את סעיף 28 לחוק מבקר המדינה, את סעיף העונשין בחוק, הדבר הזה ידוע לך, והפעולה שלך היא בלתי חוקית, ועל כן מי שצריך לשאול שאלות - אני צריך לשאול אותך ולא אתה אותי".

 

דרוקר: "בוא, בוא, ננהל את הדיון לאחר מכן, בוא אני אזכיר לך שכשהתפרסמו עשרות טיוטות של מבקר המדינה כולל דוחות, טיוטות של דוחות על מעשי אולמרט, בסיפור כרמייה, מרכז ההשקעות ואחרים, מעולם לא שמעתי אותך באיזה התבטאות נגד העניין הזה. אני רוצה גם להזכיר לך שאתה הגשת עכשיו תשובה...".

 

שמרון: "מעולם לא עסקתי בענייניו של אולמרט".

 

דרוקר: "ואתה הגשת עכשיו תשובה לבית המשפט, בה אמרת שהיועץ המשפטי לממשלה קבע שבבדיקה שלו התברר שאין מקום לחשדות כנגד ראש הממשלה. הדבר הזה לא נמצא בהודעה של היועץ המשפטי לממשלה, ואני רוצה לספר לך שבניגוד לחוק שאתה מדבר עליו, שהוא אות מתה מזמן וכל אחד יודע מזה ויש חוות דעת ברורות של היועמ"ש לעניין הזה, מה שאתה עשית זה תצהיר שקר לבית המשפט העליון, שהוא עבירה חמורה מאוד, שעונשה חמור פי כמה מסעיף 28".

 

שמרון: "אני מוכרח לומר לך שאתה פשוט טועה. טועה ומטעה".

 

דרוקר: "יש את המשפט הזה מקום לחשדות, יש את המשפט הזה אצל היועמ"ש?".

 

שמרון: "אתה טועה ומטעה".

 

 
מבקר המדינה יוסף שפירא. מי הביא את מועמדותו?
 מבקר המדינה יוסף שפירא. מי הביא את מועמדותו?   צילום: דוברות הכנסת 
 
 

דרוקר: "אולי תענה לשאלה? כמה פעמים נפגשת עם מבקר המדינה מאז שהוא נכנס לתפקידו? האם נכון שאתה הבאת את המועמדות שלו?".

 

שמרון: "אני נפגשתי עם מבקר המדינה הקודם ועם מבקר המדינה הנוכחי מספר פעמים, לא זוכר להגיד לך אם זה שלוש או ארבע, אבל נפגשתי עם המבקרים מספר כזה של פעמים, לפי דעתי זה המספר פחות או יותר. כל הפגישות הן פגישות פורמאליות במשרדו של המבקר, תמיד בנוכחות אנשים נוספים, זה מה שאני יכול לומר לך בהקשר הזה. הפגישות תמיד התבקשו בצורה מסודרת, התקיימו בצורה מסודרת, ואין בזה שום פסול".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by