בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסתיימה פגישת ברק-אולברייט, ייפגשו שוב מחר 

הסתיימה פגישת ברק-אולברייט, ייפגשו שוב מחר

 
 
חדשות נענע 

במהלך הערב הפגינו יותר מאלף אנשי ימין מול המלון בירושלים בו מתאכסנת מזכירת המדינה. המפגינים קראו לה לבטל את הפגישה השנייה הצפוייה לה עם ברק מחר. השר נתן שרנסקי: ברגע בו ייקבע תאריך לפיסגה - ניפרוש מהממשלה. דוד לוי: ברק מוותר מהר מדי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסתיימה פגישתם הראשונה של ראש הממשלה ברק ומזכירת המדינה האמריקאנית אולברייט. הפגישה ארכה כשעתיים, ומחציתה נוהלה כשרק ברק ואולברייט נמצאים בחדר.

השניים צפויים להיפגש שנית מחר, לאחר שאולברייט תיפגש עם ראש הרשות הפלסטינית ערפאת.

קודם לפגישה, הגיעו יותר מאלף פעילי הימין הגיעו לכניסה למלון "הילטון" בירושלים, בו מתאכסנת מזכירת המדינה האמריקאנית. המפגינים דרשו ממנה לעזוב את האזור ולבטל את פגישותיה עם ערפאת וברק.
 
 
ובתוך כך - הודיע היום יו"ר מפלגת "ישראל בעלייה", נתן שרנסקי, כי יפרוש מהקואליציה ברגע בו יקבע ראש הממשלה ברק תאריך לפיסגה המשולשת.

שרנסקי אמר כי במצב הנוכחי, בו לא הוגדרו הקווים האדומים של ישראל במשא ומתן, הוא מתנגד לקיומה של הפיסגה ולא יהסס להתפטר מתפקידו כשר.
 
 
במקביל לאיומיו של השר שרנסקי, מותח הערב לראשונה ביקורת של מהלכיו של ראש הממשלה, גם שר החוץ שלו, דוד לוי.

לוי אמר בראיון לערוץ הראשון כי ישראל הציעה ויתורים גדולים מדי לפלסטינים ללא קבלת דבר בתמורה. "ברק היה צריך לנהל את המשא ומתן אחרת", הסביר לוי.

שר החוץ ציין עוד כי הוא מצר על כך שהוא היה היחיד שמתח ביקורת על דבריו של ערפאת, ולפיהם ניתן לחזור לימי האינתיפאדה מבחינת היחסים מול ישראל.

מלשכת ברק נמסר בתגובה לגלי צה"ל כי הם אינם רואים בדברים משום ביקורת על ראש הממשלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by