בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תנ"צ בדימוס זוטלר כופר בהאשמות נגדו 

תנ"צ בדימוס זוטלר כופר בהאשמות נגדו

 
 
חדשות נענע 

לטענת התביעה, שאף זוטלר לקבל דרגת תת ניצב, וכדי לממש שאיפות אלה, פעל לכאורה שלא כדין תוך הפרת אמונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 


קצין המשטרה לשעבר, תנ"צ בדימוס רמי זוטלר, המואשם בעבירות של מרמה והפרת אמונים בכמה מקרים, כפר באישומים נגדו, במשפט שנפתח אתמול (שלישי).

העיתונים "הארץ" ו"מעריב" מדווחים שנגד זוטלר, ששימש בתפקידו הקודם כסגן ראש היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה), הוגש כתב אישום בתחילת חודש מאי. כמה ימים קודם לכן הורה השר לביטחון פנים, שלמה בן עמי, על פיטוריו של זוטלר, ששהה בחופשת פרישה כבר כמה חודשים.

זוטלר כיהן כסגן ראש היחידה לחקירת פשעים בינלאומיים (יחב"ל) והיה בין חוקריו של ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו, בפרשת בראון. הוא נאשם, בין היתר, כי העתיק מתיק החקירה את תוכן עדותו של נתניהו, למרות שהתחייב לשמור על סודיות. העדות נמצאה בדיסקט, במחשב שבביתו של זוטלר. זוטלר טוען, באמצעות עו"ד אורי וגמן, שהחוקרים לא הוחתמו על סודיות והוא החליט לשמור את הדיסקט "למזכרת".


לטענת התביעה, בשנת 97` שאף זוטלר לקבל דרגת תת ניצב ולהתמנות לראש יאח"ה. במסגרת ניסיונותיו לממש שאיפות אלו, פעל לכאורה שלא כדין תוך הפרת אמונים. נטען, כי בתמורה לעזרה שקיבל נמרודי מזוטלר בחקירתו בעניין האזנות הסתר, הבטיח נמרודי לדאוג לקידומו של הקצין במשטרה, ואף שוחח על כך עם השר לביטחון פנים דאז, אביגדור קהלני.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by