בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
בחירות 2015 - סקרים 
סקר נענע 10: אחד מכל שלושה יהודים תומך בכחלון לתפקיד שר האוצר 

סקר נענע 10: אחד מכל שלושה יהודים תומך בכחלון לתפקיד שר האוצר

 
בחירות 2015 - סקרים |
 

יו"ר מפלגת "כולנו" ממשיך ליהנות מהצלחת רפורמת הסלולר וזוכה לתמיכה גורפת מצד האוכלוסייה הענייה מחד גיסא ומצד מצביעי נתניהו מאידך גיסא. מועמד "המחנה הציוני", פרופסור עמנואל טרכטנברג, זוכה ל-32.3 אחוזי תמיכה בלבד. בתוך כך, ממשיך נתניהו להגביר את הפער בסקרים לעומת הרצוג ולבני, וכעת רואים בו 46 אחוז מהמשיבים את ראש הממשלה הבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר נענע 10: מיהו המועמד המתאים לכהן כשר אוצר
 סקר נענע 10: מיהו המועמד המתאים לכהן כשר אוצר   צילום: חדשות 10 
 
 

אחד מכל שלושה יהודים בישראל תומך במשה כחלון לתפקיד שר האוצר הבא. כך, עולה היום (ראשון) מסקר TRI מחקרים אסטרטגיים ואתר נענע10, הרלוונטי לתחילת חודש פברואר 2015.


בסקר, שכלל 501 משיבים מהאוכלוסייה היהודית דוברת העברית, הביעו 32.3% מהמשתתפים תמיכה ביו"ר מפלגת כולנו לתפקיד הנחשק על ידו, הלוא הוא שר האוצר. שלא במפתיע נמנים רבים מתומכיו של כחלון לתפקיד על מצביעי הליכוד, מפלגתו של כחלון. מפלגה, ש-46% מהבוחרים עדיין מעדיפים את העומד בראשה, בנימין נתניהו, בתפקיד ראש הממשלה.


כמו מצביעיו של נתניהו, נמנים רבים ממצביעיו של כחלון על האוכלוסיה המסורתית, שהכנסותיה הן מתחת לממוצע או שמתגוררת באזור הדרום. בד בבד, רבים ממצביעים אלו באים ממשפחות ללא ילדים או שהינם צעירים בגילאי 18-24.


המועמד המועדף לתפקיד שר האוצר מטעם מפלגת "המחנה הציוני", פרופסור מנואל טרכטנברג, זוכה בסקר ל-25.9 אחוזי תמיכה בלבד. בניגוד לתומכים בכחלון, הרי שמרבית התומכים בטרכטנברג הינם חילונים, מבוגרים בגילאי 55 ומעלה, תושבי אזור השרון והמצביעים בבחירות לרשימת "המחנה הציוני".

 

 
סקר נענע 10: מיהו המועמד המתאים לכהן כראש ממשלה
 סקר נענע 10: מיהו המועמד המתאים לכהן כראש ממשלה   צילום: חדשות 10 
 

שר האוצר בממשלה הקודמת, לחילופין, נוחל בסקר מפלה צורבת, עם תמיכה של 6.6 אחוזים בלבד מהמשיבים. לשם ההשוואה, המועמד הבכיר ביותר מטעם מפלגת הליכוד, גלעד ארדן, זוכה ל-11.6 אחוזים תמיכה מהמשיבים - אף שמועמדותו למשרד האוצר מעולם לא הוכרזה רשמית.


אשר להצבעה לראשות הממשלה, הרי שנתניהו ממשיך להגביר את הפער לעומת מתחריו ברשימת "המחנה הציוני" ונכון לעכשיו זוכה ב-46 אחוזים מקולות המשיבים, בעיקר בזכות האוכלוסיה הדתית-לאומית, צעירים בגילאי 18-24 ותושבי ירושלים והדרום. הרצוג ולבני, הזוכים למרבית התמיכה באוכלוסייה החילונית ואצל תושבי הצפון, מקבלים רק 32% מקולות המשיבים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by