בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פוליטי-מדיני 
מני נפתלי: "המום מכך שראש הממשלה מכפיש אותי" 

מני נפתלי: "המום מכך שראש הממשלה מכפיש אותי"

 
פוליטי-מדיני |
 

אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה סיפר כי הוא המום ופגוע מההאשמות הליכוד לפיהן הוא זה שאחראי להתנפחות הוצאות המעון. במסיבת העיתונאים שערך הזכיר נפתלי כי שרד במעון נתניהו 20 חודשים והכריז: "כל עובדי משרד ראש הממשלה יודעים בדיוק מי זה מני נפתלי, כולם, גם המאבטחים, גם האנשים במשרד – כולם אומרים לי שזה לא יכול להיות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, מני נפתלי, כינס מסיבת עיתונאים ובה התייחס להודעת הליכוד כי הוא האחראי לבזבוזים במעון נתניהו.

 

נפתלי סיפר כי אשתו התקשרה לספר לו על ההאשמות כלפיו בעת שהיה בעבודתו החדשה, ועמד על גג גבוה. לדבריו, כשאמרה לו אשתו כי "ראש הממשלה מכפיש אותו", הוא חש המום ופגוע.

 

"הייתי המום, לא התכוונתי בכלל להיקלע לסיטואציה הזו - לדו"ח, לפוליטיקה". עוד אמר כי אינו מאמין שהגיע למצב הזה - "אני בסך הכל תובע על שפגעו בי בעבודה", קבל. "כל עובדי משרד ראש הממשלה יודעים בדיוק מי זה מני נפתלי, כולם, גם המאבטחים, גם האנשים במשרד שעדיין בקשר איתי ואומרים לי - מני, זה לא יכול להיות", הכריז.

 

נפתלי הוסיף ואמר עוד כי רוב האנשים המבוגרים שפוגשים אותו, "אם זה ברחוב, אם זה שכנים, אם זה ההורים שלי אומרים לי - מני, תהיה חכם, אל תהיה צודק, קח את מה שנותנים לך ותעזוב". נפתלי הזכיר כי עבד במעון ראש הממשלה במשך 20 חודשים וציין כי אף עובד נוסף לא הצליח לעבוד במעון יותר משנה. לאחר מכן סייג ואמר - "כמובן שאמנון זכאי החזיק יותר משנה, אבל תשמעו את כל הסיפור בהמשך".

 

כזכור, מבקר המדינה יוסף שפירא פרסם היום (שלישי) את הדו"ח על התנהלות מעון ראש הממשלה, ובו ביקורת על הוצאות המזון, הניקיון, הביגוד והאיפור במעון, שתפחו בדרכים עקלקלות. עוד סופר בדו"ח על חבר מרכז הליכוד שהועסק כחשמלאי בניגוד לנהלים, על היטל בגובה אלפי שקלים ששילמה המדינה על הבריכה בקיסריה ועל עובדים שקנו למשפחת נתניהו יין ותרופות מכספם.

 

בליכוד טענו בתגובה כי מדובר בחלק מהקמפיין התקשורתי להפלת ראש הממשלה נתניהו, וכי לחריגות אחראי נפתלי. "הוצאות מעון ראש הממשלה ירדו משמעותית בשנתיים האחרונות. ההוצאות גדלו משמעותית בתקופה מסוימת, שבה ניהל את המעון הרשמי מני נפתלי - עובד ממורמר לשעבר, המוביל מסע השמצות והכפשות נגד ראש הממשלה, על מנת להוציא כספים שלא כדין מקופת המדינה ולפגוע בראש הממשלה ובליכוד בתקופת בחירות", לשון התגובה. "הוצאות המעון הרשמי ירדו ופחתו משמעותית לאחר עזיבתו של נפתלי את התפקיד".

 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by