בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צוותים של ישראל והרשות יפגשו בוושינגטון לדון בכינוס פסגה משולשת 

צוותים של ישראל והרשות יפגשו בוושינגטון לדון בכינוס פסגה משולשת

 
 
חדשות נענע 

אולברייט לא הצליחה לחלץ מערפאת הסכמה לכינוס פסגה משולשת. צוותים של ישראל והפלסטינים יפגשו בוושינגטון ויבדקו האם הבשילו התנאים לכינוס הפסגה המשולשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל ופלסטינים יקיימו שיחות בוושינגטון אחרי ה-4 ביולי בהם יבדקו שני הצדדים האם בשלו התנאים לקיום פסגה משלושת בהשתתפות ראש הממשלה, אהוד ברק, יושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת ונשיא ארה"ב, ביל קלינטון, כך אמר היום בכיר פלסטיני. נביל שעת`, יועצו של ערפאת העריך כי יש סיכוי שהפסגה תערך בסוף יולי.

מזכירת המדינה האמריקאית, מדליין אולברייט, סיימה את פגישתה עם ערפאת והיא צפויה להיפגש כעת עם ברק. אולברייט הגדירה את הפגישה כ"פורייה" ואמרה כי שני הצדיים הבהירו כי הם מחוייבים לתהליך השלום. עם זאת לא הצליחה אולברייט לקבוע מועד לקיום פסגה משולשת. אולברייט אמרה כי תדווח לקלינטון על עמדות הצדדים.

מקול ישראל נמסר כי ערפאת תבע בפגישתו עם אולברייט כי ישראל תמלא אחר ההחלטות הבינלאומיות שקובעות כי עליה לחזור לקוי ה-4 ביוני 1967. ערפאת אמר שכפי שישראל יישמה את ההחלטות הבינלאומיות לנסיגה מלאה במלואן בהסכמים עם מצרים וירדן ובנסיגה מלבנון, כך עליה לעשות גם עם הפלסטינים. ערפאת הדגיש כי בהסכם השלום עם מצרים פונו התנחלויות ישראליות מסיני.


 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by