בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הקלה בתנאי המעצר |של קלינברג 

הקלה בתנאי המעצר |של קלינברג

 
 
חדשות נענע 

קלינברג שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים בספטמבר 98 לאחר שריצה כ15 שנות מאסר. בבית המשפט המחוזי בבאר שבע אישרו אמש הקלה נוספת בתנאי מעצרו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בבאר שבע הקל אתמול, רביעי, את תנאי השחרור של המרגל אברהם קלינברג הנמצא במעצר בית מאז שוחרר מהכלא לפני כשנתיים. בין ההקלות שנתנו לקלינברג נקבע כי יוכל לקבל מבקרים בביתו.

קלינברג שוחרר בספטמבר 98 בתנאים מגבילים לאחר שריצה כ15 שנות מאסר. קלינברג היה חייב בליווי צמוד של אדם שקיבל אישור מגורמי הביטחון, וכן נאסר עליו לצאת מביתו מלבד שעתיים במשך היום לצורך קבלת טיפולים רפואיים בלווי צמוד.

בעקבות מספר עתירות שהגיש קלינברג הוקלו תנאי מעצרו ולאחרונה ניתן לו לשהות מחוץ לביתו למשך 4 שעות ומאחר שטען כי אין בידו לשלם עבור מלווה צמוד ל24 שעות ביממה הוא חויב במלווה ל12 שעות ביום מהשעה 8:00 בבוקר ועד 20:00 בערב.

אתמול דנו השופטים בבקשה נוספת של קלינברג להסיר את המגבלות הבטחוניות המוטלות עליו. השופטים טענו כי מאז הוטלו ההגבלות על קלינברג לפני כשנתיים לא הועלו נגדו טענות על יצירת קשר עם אנשים שאינם ברשימת גורמי הביטחון, וכי ממילא בעוד כשנתיים יתבטלו ממליא התנאים המגבילים.

בית המשפט החליט כי מוקדם עדיין להסיר את המגבלות באופן מוחלט, אם כי יש מקום לתיקון תנאי השחרור, ואם ישופרו אמצעי הביטחון המותקנים בדירתו יחויב קלינברג במלווה רק במשך 9 שעות ביממה. כמו כן, קלינברג יוכל לקבל מבקרים עפ"י רשימה מוסכמת ותוך הודעה מראש על שעות הביקור.

המדינה ביקשה לעכב את ההקלות שניתנו עד לדיון בבית המשפט העליון, אך פרקליטו של קלינברג, עו"ד אביגדור פלדמן, אמר כי בתו ונכדתו של קלינברג מגיעות לארץ וכי הוא מעוניין לשהות עמן גם בשעות הערב. השופטים קיבלו את הנימוקים ופסקו כי ביצוע ההקלות יעוכב בשבוע בלבד ולצורך קבלת עיכוב נוסף תצטרך המדינה לפנות לבית המשפט העליון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by