בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האיחוד האירופי בוחן יחסיו עם אוסטריה 

האיחוד האירופי בוחן יחסיו עם אוסטריה

 
 
חדשות  נענע


לאחר הורדת דרגת היחסים בין אוסטריה לכל מדינות האיחוד והקפאה של מרבית הפעולות המשותפות עם אוסטריה בודקים עכשיו באיחוד האירופי את החרפת החרם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתברר שאוסטריה לא יורדת מסדר היום הלאומי באירופה. למעלה מחצי שנה לאחר שנכנסה מפלגת החופש הימנית לממשלה, ולאחר הורדת דרגת היחסים בין אוסטריה למרבית מדינות העולם המערבי, הפעילות נגד אוסטריה לא מפסיקה.

אם באוסטריה קיוו כי המהלכים בחודשים האחרונים -בהם התפטרותו של יורג היידר מהנהגת המפלגה והסכמה על תשלומי פיצויים לנפגעי הנאצים- יורידו ולו במעט את העוינות כלפיהם, נראה שתקוות אלו היו לשווא.

פורטוגל, הנשיאה התורנית של האיחוד האירופי, הודיעה היום (חמישי) כי כל מדינות האיחוד, מלבד אוסטריה כמובן, הסכימו על תכנית לבדיקת המצב באוסטריה, שתאפשר גם הטלת סנקציות של כל 14 מדינות האיחוד האחרות על וינה.

ראש ממשלת פורטוגל, אנטוניו בוטרס, אומר כי הוא קיבל מנדט ממדינות האיחוד לבקש מנשיא בית המשפט האירופי לזכויות אדם למנות קבוצת עבודה של שלושה מומחים שתגיש דו"ח על המצב הפוליטי באוסטריה.

שלושת חברי הקבוצה ידרשו לבחון את "מחויבותה של ממשלת אוסטריה לערכי האיחוד האירופי, ובעיקר זכויות מיעוטים, מהגרים ופליטים".

הקבוצה תבחן גם את תהליך התפתחותה הפוליטית של מפלגת החופש, שכניסתה זעזעה את מדינות האיחוד האירופי.

סוכנות רויטרס מדווחת כי בהודעת פורטוגל נאמר כי "בהתאם למסקנות הדו"ח, 14 המדינות יבחנו מחדש את היחסים עם ממשלת אוסטריה".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by