בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה ברק בתגובה לסקר המנבא לו תבוסה: 'דברת' 

ראש הממשלה ברק בתגובה לסקר המנבא לו תבוסה: 'דברת'

 
 
חדשות  נענע

על פי הסקר שהתפרסם הבוקר בעיתון "מעריב", אם יתקיימו בחירות יביס בנימין נתניהו את אהוד ברק בהפרש של שמונה אחוזים. ברק: אינני עוסק בדיבורים או בסקרים, אלא במעשים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, מאבד פופולריות בציבור:

מסקר שמפרסם היום (שישי) העיתון "מעריב" עולה כי אילו היו הבחירות נערכות היום, היה ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו, מביס את ברק בהפרש ש שמונה אחוזים, וזוכה ל-44 אחוזי תמיכה לעומת 36 אחוז של ברק.

מה שמפריד בין חזרתו של נתניהו לפוליטיקה עוד היום, הוא האפשרות שיועמד לדין בפרשת המתנות ובפרשת עמדי. המשטרה העבירה לפרקליטות המדינה את המלצותיה בנושא, ולפיהם יש מקום למשפט פלילי. היועץ המשפטי, אליקים רובינשטיין, צפוי לפרסם בחודשים הקרובים את החלטתו בנושא.

מהסקר שפורסם הבוקר עולה עוד כי יותר משליש ממצביעי ברק בבחירות בשנה שעברה, לא היו מצביעים עבורו כיום. יתרה מכך, קרוב ל-20 אחוז מתומכיו בבחירות אמרו כי היו מצביעים לנתניהו. בציבור היהודי זוכה ראש הממשלה לתמיכה של 33 אחוז בלבד, לעומת 49 אחוז לנתניהו.

ראש הממשלה, אהוד ברק, אמר הבוקר לקול ישראל כי הוא אינו מוטרד משום דבר. "ממשלתי היא ממשלה של מעשים, לא של דברת ולא של סקרים, אמר ברק. ראש הממשלה לשעבר נתניהו לא הגיב ל"מעריב".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by