בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ירידות שערים |בוול סטריט בעקבות אזהרות רווח 

ירידות שערים |בוול סטריט בעקבות אזהרות רווח

 
 
חדשות ביזנס פורטל 

ירידות שערים של יותר מ- %1 חתמו את יום המסחר בוול סטריט. ההתלהבות שאיפיינה את המשקיעים יום לפניי בעקבות הודעותו של הנגיד האמריקאי, פינתה מקום לאזהרות רווח וחוסר וודאות. בקרב הישראליות, מגמה מעורבת. אקורד ביומה הראשון זכתה לקבלת פנים צוננת וצנחה %19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יום אחד של עליות שערים ונימה אופטימית בקרב המשקיעים בוול סטריט, התחלף בחוסר וודאות, במגמה שלילית ובירידות שערים של יותר מ-%1. השמחה של יום לפניי שנבעה ממדיניותו המוניטרית של הפד, התחלפה אמש בספקות שסיפקו יותר מ-25 אזהרות רווח של חברות שונות בוול סטריט.

בין היורדות בלטו אמש מניות חברת המחשבים, יוניסיס. החברה הודיעה אמש, כי בשל חולשה שאופיינה את מכירותיה ברבעון השני ובשל ירידה חדה במניות של החברה, היא צופה כי הרווחים שלה ברבעון השני יהיו נמוכים בכ-%50 מהערכות אנליסטים בוול סטריט, כשבשורת ההכנסות היא צופה ירידה של %14. המשקיעים בוול סטריט הגיבו לאזהרת הרווח במימושים של יותר מ-%35.

מנייה נוספת שהגיבה חדות לאזהרת רווח, הייתה SCM מיקרוסיסטם. החברה הודיעה אמש לפניי פתיחת המסחר, כי היא צופה רווח של 7-11 סנט למניה, רווח הנמוך ביותר מ- %60 מציפיות וול סטריט שעמדו על 22 סנט למניה. SCM מיקרוסיסטם השילה מערכה שיעור של כמעט %40 במחזור גבוה במיוחד.

מניה נוספת שבלטה בירידה של %10 בעקבות אזהרת רווח, הייתה
חברת הצמיגים הגדולה בעולם "גודייר טייר אנד רובר". החברה צופה רווח של 36 סנט למניה, נמוך בכ- %30 מתחזיות אנליסטים.

המניות הישראליות שנסחרות בוול סטריט התאפיינו אתמול במגמה מעורבת עם נטייה לירידות. בין הבולטות נמנת המצטרפת החדשה, אקורד נטוורקס, שביומה הראשון למסחר זכתה לקבלת פנים לא נעימה במיוחד עם ירידה של %19 למחיר של 8.9 דולר.מחיר ההנפקה, אגב, נקבע ברמה של 11 דולר.

החברה גייסה אתמול 55 מיליון דולר באמצעות הנפקת כ- % 25 ממניותיה, לפי שווי חברה של כ-220 מיליון דולר, את ההנפקה הוביל בית ההשקעות אופנייהמר.

מניות נוספות שבלטו בירידות בטווח של כ- %5-%6 היו קוומברס, אי.סי.איי, אורכית, אינטרנט זהב, גילת תקשורת ופורמולה.

בצד העולות, בלטו מניות דלתא 3 שזינקו בשיעור של % 17 למחיר של 13.5 דולר. החברה הודיעה אמש כי היא מרחיבה את שיתוף הפעולה עם חברת ארבינט האמריקאית, במסגרת שיתוף הפעולה תפנה האחרונה חברות טלקום לאתרים של דלתא 3. ההסכם צפוי להניב הכנסות של כ- 1 מיליון דולר לדלתא 3. מניות החברה, אגב, טיפסו יום לפניי, בשיעור של %21. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by