בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פוליטי-מדיני 
כץ משיב לביקורת: "תסכול מתפרץ של פעילי שמאל" 

כץ משיב לביקורת: "תסכול מתפרץ של פעילי שמאל"

 
פוליטי-מדיני |
 

שר התחבורה פרסם פוסט ארוך בדף הפייסבוק שלו והגיב לטענות בדבר הפעלת התחבורת הציבורית בשבתות ובחגים: "הממשלה תומכת בשימור הסטטוס קוו מימי בן גוריון, וגם אני". השר יצא במתקפה נגד גולשים שמתחו נגדו ביקורת וכינה אותם "צינים וצבועים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"המשך ישיר לקמפיין הבחירות". כץ
 "המשך ישיר לקמפיין הבחירות". כץ   צילום: נענע 10 
 
 

הסערה סביב קמפיין התחבורה הציבורית בדף הפייסבוק של השר ישראל כץ עדיין לא שככה. היום (רביעי) פרסם שר התחבורה פוסט ארוך בנושא, שבו הבהיר כי הוא תומך בשמירה על הסטטוס-קוו בשבתות ובחגים. את הגולשים שדרשו ממנו לספק תשובות בסוגיה כינה פעילי שמאל הפועלים מתסכול "שמתפרץ מכל עבר, כמו קן צרעות".

 

"ממשלת ישראל תומכת בשימור הסטטוס-קוו בעניין תחבורה ציבורית בשבת ובחג, בהתאם לעיקרון שנקבע עוד מימי דוד בן גוריון", פתח כץ את דבריו. "אני, כשר תחבורה, מהווה חלק מעמדה זו וחושב שהיא נכונה. ישראל היא מדינה יהודית ודמוקרטית, וככזו עליה לשמר כללים ייחודיים הקשורים לזהותה, כאשר באופן אישי יש לכל אדם את החופש לנהוג כרצונו".

 

כץ טען כי כל הפניות הפרטניות בנושא זוכות למענה מקצועי ומשפטי ממשרדו, אך עד כה נדחו כל העתירות. הוא ציין כי "כיום, למיטב ידיעתי, לא מונחת אף פנייה של רשות מקומית המבקשת תחבורה ציבורית בשבת, כולל בערים עם רוב חילוני מובהק. עיריית ת"א ביקשה תוספת של מוניות שירות ועיריית הרצליה ביטלה את בקשתה".

 

 
כץ: "לכל אדם יש את החופש לנהוג כרצונו"
 כץ: "לכל אדם יש את החופש לנהוג כרצונו"   צילום: אפרת אסקירה 
 

בהמשך, עבר השר מהליכוד למתקפה נגד הגולשים שפרסמו בדף הפייסבוק שלו קמפיין של "לוח הסעות", במחאה על התנגדותו להפעלת התחבורה: "זכותם של מי שחושבים אחרת לפעול בדרך דמוקרטית לקידום עמדתם", כתב כץ, "אבל הקמפיינים שמובילים פעילי שמאל וארגונים המזוהים עם השמאל הם המשך למתקפה הפוליטית שהובילו בבחירות נגד ממשלת הליכוד, כחלק מקמפיין 'רק לא ביבי'".

 

הוא ציטט את הידיעות שפורסמו בנושא בכלי התקשורת השונים וכתב: "עיתון 'הארץ דורש חקירה על כך שלא נעניתי לדרישות גולש מירושלים, שהוא פעיל שמאל מובהק ובא לנגח, לסדר לו טרמפים לחג ושלחתי אותו לבוז'י הרצוג. הגולש המיתמן תקף את ראש הממשלה באופן בוטה בעמוד הפייסבוק שלו וחבריו בשמאל ממשיכים להשמיץ אותי ואת תומכי הליכוד, תוך התעלמות מהעשייה העצומה בשש השנים האחרונות. התסכול מתפרץ מכל עבר, כמו קן צרעות".

 

לסיום קבע השר כי "אם כוונתם של הגולשים הייתה אמיתית, הם היו פועלים בדרך אחרת ומנסים להשפיע על כל המפלגות לשינוי עמדתן. הם בחרו לתקוף דווקא את ממשלת הליכוד לקראת סיום כהונתה! איזה הגיון יש בזה? רק ציניות וצביעות והרבה אינטרסים פוליטיים. להרצוג, שבו תמכו, הם נותנים פטור ולא דורשים ממנו להתחייב לדבר".

 

 
 

הגולשים תקפו: "יש לך במקרה סוס להשאיל לי?"

ראשיתה של הסאגה סביב התחבורה הציבורית הביום שני האחרון, אז החלו גולשים לפרסם "לוח טרמפים" על הקיר של כץ בפייסבוק, כאקט של מחאה לקראת השבתת התחבורה הציבורית לאורך סוף השבוע הארוך, שיתחבר הפעם עם החג. "היוש ישראלוש, בא לי ממש לטייל עם התינוקת בסוף השבוע. אולי לצפון או מרכז. מקווה שיש לך בגאז' גדול מספיק לעגלה, נתראה", כתבה אחת מהם.

 

השר מיהר להגיב וכתב לאחד הגולשים: "אענה פעם אחת בנושא. תפנה לבוז'י הרצוג שיתחייב לא לשבת בממשלה שלא תשנה את הסטטוס קוו, מפגן הצביעות שלך ושל חבריך לשמאל, מושכי המשכורות בעמותות 'למען התחבורה הציבורית' הוכח בבחירות האחרונות וקיבל את התשובה ההולמת בקלפי. בבחירות הבאות תקים מפלגה ותבקש את אמון הציבור, ובנתיים תפסיק את מפגן הצביעות".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by