בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דרמת בני ערובה בדיסני וורלד 

דרמת בני ערובה בדיסני וורלד

 
 
חדשות נענע 

אדם חמוש תפס את בנו ועובד מלון כבני ערובה. הטא שיחרר אותם אחרי שהובטח לו שיוכל לראות את שאר ילדיו. האיש לכד את בני הערובה בעקבות הליך גירושין שהוא ואשתו עוברים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אדם חמוש, שהחזיק בבנו בן ה-4 ובעובד מלון כבני ערובה במשך 11 שעות בבית מלון בדיסני וורלד, שיחרר אותם אחרי שהובטח לו כי יוכל לראות את שלושת ילדיו הנוספים.

ביסמרק רודריגז, בן 39, שיחרר את בני הערובה ללא פגע ונכנע היום (שישי) בשעות הבוקר המוקדמות, בהשאירו את האקדח שלו בחדר המלון. הוא נעצר אך כפי שהובטח הותר לו לראות את ילדיו. הוא צפוי לעמוד לדין באשמת כליאת שווא.

אחרי שתפס את בני הערובה התקשר רודריגז לתחנת טלוויזיה וסיפר כי הוא ואשתו עוברים הליך גירושין אחרי 14 שנות נישואין וכי הוא לא ראה את שלושת ילדיו הנוספים מזה 30 יום. רודריגז ביקש לדבר עם ילדיו ואשתו.
 
במהלך הארוע פונו חלק מ-910 חדריו של המלון אך אורחים רבים ששהו במלון לא ידעו אל הדרמה שמתחוללת ממש סמוך אליהם בקומה השנייה. שאר 17 המלונות שנמצאים בקומפלקס המשיכו לפעול כרגיל.

"ידעתי שמשהו מתרחש מפני שראיתי את המסוקים ומצלמות הטלוויזיה, אבל חשבתי שזה משום שהגיע כוכב קולנוע למקום", סיפרה איזבל מרטינז, שביקשה להרשם במלון, לכתב איי.פי.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by