בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אנגליה: התעטש במשך 35 שנה בגלל ארוחת הבוקר שלו 

אנגליה: התעטש במשך 35 שנה בגלל ארוחת הבוקר שלו

 
 
חדשות נענע 

אזרח בריטי אומלל שהתעטש מאות פעמים ביום גילה 35 שנה מאוחר מדי כי הוא אלרגי לארוחת הבוקר שלו. כעת הוא שוקל לתבוע את מערכת הבריאות שלא הצליחה לגלות זאת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במשך 35 שנה התעטש פטריק וובסטר המסכן מאות פעמים כל יום. במשך השנים ביקר וובסטר אצל 60 רופאים ובשלושה בתי חולים שונים. הרופאים פסקו שהוא לא אלרגי אך לא הצליחו למצוא את הסיבה להתעטשויותיו. לבסוף התברר כי התשובה הייתה ממש בביתו, ארוחת הבוקר שלו.

וובסטר בן ה-52 שנהג לאכול מדי יום דגני בוקר מסוג מיזלי גילה כי הוא אלרגי לשיבולת שועל ולחלמון ביצה. כעת שוקל וובסטר לתבוע את מערכת הבריאות שרופאיה קבעו כי הוא לא אלרגי לשום דבר.

האלרגיה למיזלי התגלתה על ידי מדענים מצפון אנגליה מצאו כי וובסטר רגיש "במקצת" לשיבולת שועל ולחלמון ביצה. ברגע שהפסיק וובסטר לאכול את המיזלי פסקו גם ההתעטשויות.

וובסטר סיפר כי החל להתעטש בגיל 17 ומאז התעטש כמה מאות פעמים כל יום. "זה היה מתיש", אמר וובסטר.

במשך 20 שנה נטל וובסטר סטרואידים כדי להילחם בעיטוש. אלה לדבריו הותירו אותו עם אוסטיופרוזיס, התכווצות שרירים וספירת מינרלים נמוכה.

"הייתי נואש. חיפשתי כל דרך אפשרית להיפטר מזה. לקחתי חופש של חצי שנה מעבודתי, אושפזתי בשלושה בתי חולים ועברתי בדיקות עור לגילוי אלרגיה. הרופאים טענו כי אני לא אלרגי לכלום, רופא אחד אף אמר לי כי אני אלרגי לעצמי!", סיפר וובסטר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by