בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סוריה מבקשת את עזרת האו'ם בחידוש שיחות השלום עם ישראל 

סוריה מבקשת את עזרת האו'ם בחידוש שיחות השלום עם ישראל

 
 
חדשות  נענע

פריצת דרך ביחסה של סוריה בכל הקשור לשיחות השלום: גורמים בכירים בבירות אישרו לכתב סוכנות "רויטרס" כי שר החוץ פארוק א-שרע, ביקש משליח האו"ם, טריה לארסן, לתווך בינו לבין ישראל בעניין חידוש המשא ומתן לשלום וסוגיית הגבולות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יוזמה ראשונה מהצד הסורי לחידוש המשא ומתן לשלום עם ישראל: גורמים בכירים המעורבים בנושא מדווחים כי לאחרונה, פנה שר החוץ הסורי פארוק א-שרע, לשליח האו"ם למזרח התיכון, טרייה לארסן, בבקשה שיהיה מעורב בחידוש המגעים בין סוריה לישראל.

אם אכן הדברים נכונים, מדובר בשינוי כיוון מצד דמשק. עד היום הסכימו הצדדים לכך שהמתווכת בשיחות תהיה ארצות הברית בראשות הנשיא ביל קלינטון. קלינטון עצמו סופר את החודשים האחרונים לקריירה שלו כנשיא, ובשלב הזה, ניראה כי הסורים מבקשים למצוא מתווך אחר או מתווך נוסף.
 
במקביל, על פי ההערכות, כישלונה המוחלט של פיסגת קלינטון-אסד הוא אחד הגורמים המרכזיים שהובילו את סוריה לפנות לאו"ם, דרך השליח לארסן.

על פי הפרסום, בשיחה בין השניים, ביקש א-שרע להיפגש עם לארסן ולשוחח איתו על האפשרות לפיו האו"ם יעזור להגדיר את קו הנסיגה בין ישראל לסוריה.

לארסן צפוי להגיע לאזור בחודש יולי. במהלך החודש, ימונה באופן רשמי בשאר אסד לתפקיד נשיא סוריה. משאל העם בסוריה ייערך ב-10 ביולי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by