בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לפיד: ברק יירשם כמי שגרם לקרע הגדול ביותר בעם 

לפיד: ברק יירשם כמי שגרם לקרע הגדול ביותר בעם

 
 
חדשות  נענע

אמר את הדברים לקראת ההצבעה בכנסת על יישום המלצות וועדת טל בנושא גיוס בני ישיבות. מרצ תצביע נגד ההצעה, בליכוד צפויה התפצלות קולות והמפד"ל תובעת שינויים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לקראת ההצבעה בכנסת מחרתיים על הצעת החוק המבוססת על המלצות ועדת טל בעניין גיוס בני הישיבות, הודיעה מרצ כי תצביע נגד ההצעה, למרות הצהרתה כי תמשיך לתמוך בקואליציה גם מבחוץ.

יו"ר סיעת שינוי, ח"כ יוסף (טומי) לפיד אומר כי אהוד ברק יירשם בהיסטוריה כמי שגרם לקרע הגדול ביותר בעם, אם יעוגנו מסקנות ועדת טל בחוק. לקראת הדיון בהצעת החוק של הממשלה עומד לפיד להציג הצעת חוק משלו הזהה לזו שיזם ברק בעת שהיה ראש האופוזיציה.

גם התנועות הקיבוציות קוראות לחברי הכנסת מן הקיבוצים להצביע נגד ההמלצות.

מקול ישראל נמסר עוד כי יו"ר סיעת הליכוד ראובן ריבלין אמר כי הסיעה תעניק לחבריה חופש הצבעה והיא רואה בכך הצבעה אידיאולוגית מצפונית ולא פוליטית. הוא העריך כי הסיעה תתפצל כנראה שווה בשווה.

סיעת המפד"ל הודיעה כי תתנה את תמיכתה בחוק בהכנסת שינויים כגון קביעת שירות לאומי הכרוך גם בשירות מילואים לאלה שאינם מתגייסים לצבא והעלאת גיל הפטור מ-23 ל-26.

ראש השב"כ לשעבר עמי איילון ביקר באוהל המחאה של תנועת התעוררות וקרא לאלופי צה"ל להתייצב כאיש אחד באוהל לתמוך במאבק לגיוס בני הישיבות. ראש התנועה לאיכות השלטון, המשתתפת גם היא בפעילות האוהל, אומר כי עד כה נאספו יותר מ-100,000 חתימות הזדהות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by