בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לקוחות "הוטמייל" קיבלו הודעת ניתוק 

לקוחות "הוטמייל" קיבלו הודעת ניתוק

 
 
רויטרס

בהודעה שנשלחה מגורם בחברה, כביכול, נדרשו בעלי חשבונות דואר להוכיח פעילות - ולא, ייסגר חשבונם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חלק ממשתמשי "הוטמייל", שירות הדואר מבוסס רשת של מיקרוסופט, מקבלים הודעות כוזבות, לכאורה מבכירים בחברה, המאיימים כי חשבונותיהם ייסגרו בקרוב, בשל עומס המשתמשים בשירות. מיקרוסופט הגיבה במהירות באומרה כי מדובר במתיחה, וכי הוטמייל, אחד משירותי הדואר האלקטרוני הגדולים ברשת, נמצא במצב מצויין. "מדובר בדואר שרשרת כוזב. אין בכך ולו שמץ של אמת", הגיבה דוברת בחברה, שהוסיפה גם כי במיקרוסופט לא יודעים כמה משתמשים קיבלו את ההודעה.

בהודעה, שנשלחה כביכול בידי ג`ון הנרד ממחלקת הניהול בהוטמייל, נאמר כי המשתמשים יאבדו את חשבונותיהם בקרוב, אם לא יצליחו להוכיח כי הם עושים בהם שימוש פעיל על ידי הפצת הדואר למכותבים נוספים. "הוטמייל מתמלא ועלינו להיפטר מכמה אנשים, ולכן עלינו לגלות אילו מהמשתמשים אכן עושים שימוש בחשבונותיהם", נאמר בהודעה. לדברי החברה, לא מועסק בה עובד בשם ג`ון הנרד.

שירות הוטמייל נקנה על ידי מיקרוסופט ב-1996, ולו 68 מיליון משתמשים ומעל רבע מיליון לקוחות חדשים מתווספים מדי יום, לדברי החברה. בתחילת חודש יוני נפגעו מספר לקוחות בידי תקלה שלא איפשרה להם גישה לדואר שלהם, ובכמה מקרים אף גרמה למחיקת ספר הכתובות וההודעות השמורות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by